Світовий футбол 23 Травня, 20:23 2100
Йовічевіч з перемоги дебютував на чолі «Динамо» Загреб – постраждав клуб українця | 19-27
​«Динамо» Загреб у товариському поєдинку обіграло Осієк.

Товариський матч

Динамо Загреб – Осієк – 2:1

Голи: Куленовіч, 20 Карріца, 78 – Шполяріч, 79

Колишній наставник Карпат Ігор Йовічевіч у звітному матчі дебютував на тренерському містку Динамо. Матч проходив на стадіоні Максімір без глядачів на трибунах.

Гра проходила доволі жваво з перевагою підопічних Йовічевіча, які заслужено пішли на перерву лідерами після гол Куленовіча. В середині другого тайму наставники синхронно провели низку замін, після чого команди обмінялися голами впродовж хвилини. Більше рахунок не змінився – 2:1 на користь Динамо. Відзначимо, що український легіонер Осієка Дмитро Льопа участі в матчі не брав.

Нагадаємо, виконавча рада Федерації футболу Хорватії прийняла рішення про відновлення футбольного сезону-2019/20 в Хорватії, перерваного в березні через пандемію коронавірусу, півфінальними матчами національного Кубка 30 і 31 травня, а 6 червня відбудуться матчі чемпіонату.