Світовий футбол 25 Травня, 17:27 2050
«Мілевський заробив 100-відсотковий пенальті»: екс-тренер «Карпат» звинуватив арбітра у нерішучості | 19-27
​Колишній наставник Карпат і Чорноморця Олег Дулуб прокоментував епізод з падінням у штрафному майданчику БАТЕ нападника брестського Динамо Артема Мілевського.

«Бачив це і по реакції Мілевського. Артем дуже добре ставить корпус. На повторі видно, що йде торкання гравця. На мій погляд, так само як тренери вивчають суперника, так і кожен арбітр, при підготовці особливо до таких матчів, повинен вивчати гравців.

Це – коронка Мілевського. Він вміє зачепитися за м'яч. Це 100-відсотковий пенальті. Причому рефері (Амін Кургхелі – прим.) знаходився в позиції, яка дозволяла йому все бачити. Що не дозволило арбітру призначити пенальті? Рішучість у цій ситуації. Тому що п'ять хвилин до кінця залишилось.

Молодість? Ні! Ви повинні теж чітко розуміти, що там живі люди, гравці, тренери. У них теж нерви. І якщо є порушення, то потрібно ставити. Тим більше якщо арбітра висувають в УЄФА на високий рівень. Там ніхто дивитися не буде: молодість чи старість. Там потрібно виходити і працювати», – сказав Дулуб в ефірі «Ясна ТВ».

Нагадаємо, у фіналі Кубка Білорусі БАТЕ на останній хвилині додаткового часу вирвав перемогу у Динамо Брест і вчетверте у своїй історії здобув цей трофей.