УПЛ не буде зупинена в разі захворювання гравця
Футбол України 1592 27 Травня, 20:35

Президент УАФ Андрій Павелко заявив, що чемпіонат України не буде знову зупинений, якщо хтось із футболістів захворіє коронавірусом.

«Карантин не закінчений, пандемія не минула. Є дуже велика відповідальність за здоров'я спортсменів, суддів та всіх, хто причетний до повернення футболу. Повинні розуміти, що ті жорсткі рішення, які приймаються Кабміном і Міністерством охорони здоров'я, ми зобов'язані виконувати, щоб через час футбол повернувся в повному обсязі з глядачами на стадіонах.

Ми дуже хочемо, щоб у вересні, жовтні і листопаді були матчі збірних і проходили вони з уболівальниками. У разі виявлення захворювання не буде зупинений тур і всі команди не підуть на карантин. Ми вивчали це питання разом з УЄФА. Ми брали до уваги досвід інших країн, де уряд вимагав переведення на карантин всього чемпіонату. Ці ж країни потім міняли своє рішення, тому лише заражений гравець буде поміщений на карантин», – сказав Павелко в ефірі Футбол NEWS.

Нагадаємо, що МОЗ дозволило проведення матчів УПЛ та Кубка України починаючи з 30 травня. Вже цими вихідними відбудеться 24-й тур чемпіонату України.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100