Графік підготовки «Динамо» до матчу з «Шахтарем»

Динамо Київ 28 Травня, 17:14 2356
Графік підготовки «Динамо» до матчу з «Шахтарем» | 19-27
Усе менше часу залишається до довгоочікуваного поновлення сезону в українській Прем'єр-лізі.

У неділю о 17:00 в рамках 24-го туру Favbet-ліги відбудеться «українське класико» - на полі зійдуться «Динамо» і «Шахтар».

Часу на підготовку до гри у «біло-синіх» залишилося зовсім небагато. Нагадаємо, дата матчу була офіційно оголошена у вівторок ввечері.

Після контрольної зустрічі з «Олімпіком», яка відбулася на стадіоні «Динамо» в середу у форматі двох таймів по 30 хвилин, і в якій динамівці здобули перемогу завдяки дублю Георгія Цитаїшвілі, «біло-сині» продовжили підготовку до першого після довгої перерви офіційного матчу.

Графік підготовки команди буде вельми незвичним: уже в п'ятницю, тобто за два дні до гри, на гравців чекає «заїзд» на клубну базу в Кончі-Заспі, де вони проведуть дві ночі. Команда збереться о 16:00, після чого проведе вечірнє тренування. У суботу ввечері динамівці проведуть заключне передматчеве тренування. Крім того, заплановані теоретичні заняття.

У день гри команда вирушить на НСК «Олімпійський» за дві години до стартового свистка – о 15:00.