УПЛ прокоментувала вікове обмеження 18 - 60 років
Футбол України 1563 29 Травня, 12:13

Українська Прем’єр-Ліга на своєму сайті розмістила офіційне звернення.

Учора, у деяких ЗМІ з’явилася інформація, що хоча МОЗ і рекомендувало обмежити доступ на стадіон особам старшим 60 років, але в протоколі, який отримали клуби Ліги, такої вказівки немає.

Шановні представники ЗМІ, доводимо до Вашого відома, що кожен клуб отримав два протоколи для організації та проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Перший протокол був безпосередньо від МОЗ — «Постанова Головного державного санітарного лікаря України».

Другий протокол стосується організаційних питань, де вже з боку УАФ та УПЛ більш детально були розписані технічні аспекти організації, підготовки та проведення матчу в умовах карантинних обмежень, за участі не більше 200 учасників.

Наголошуємо, що обидва протоколи є обов’язковими для виконання!

Українська Прем’єр-Ліга звертається до всіх представників ЗМІ з проханням не спекулювати на темі підготовки до поновлення змагань в УПЛ та публікувати лише перевірену та достовірну інформацію. Ми всі маємо бути зацікавленні в якомога швидшому відновленню змагань Fabvet Ліги та вдалому завершенню змагань без зайвих ексцесів, - говориться у повідомленні.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100