Ультрас «Динамо»: «Бутафорія на порожніх трибунах ніколи не замінить дух фанатського сектора»
Динамо Київ 1831 29 Травня, 15:53

Ультрас «Динамо» на своїй офіційній сторінці в Instagram висловилися про свою позицію з приводу проведення матчів чемпіонату України за участю «біло-синіх» без глядачів.

«У неділю «Динамо» зіграє перший офіційний матч після відновлення чемпіонату, і одразу проти «Шахтаря». На даний момент догравання чемпіонату заплановане без глядачів.

Є різні точки зору на цю ситуацію, бо, з одного боку, команду варто підтримувати всюди і завжди. А з іншого - ігри без глядачів - це пародія на футбол. Без емоцій, пристрасті та атмосфери. І варто було б просто завершити чемпіонат, ніж догравати його в такому вигляді як зараз... У зв'язку з цим хочемо повідомити усім біло-синім фанатам наступне:

1. До відновлення матчів з глядачами WHITE BOYS CLUB не буде присутнім на стадіонах в жодному вигляді. Всі пропозиції розвісити банери на порожньому секторі, поставити картонних фанатів, включити заряди з колонок чи транслювати піротехнічні шоу на екранах ми сприймаємо як бутафорію, яка ніколи не замінить справжніх емоцій та духу фанатського сектору.

2. Ми не будемо організовувати трансляції матчів біля стадіону. Дивитись матч під парканом спортивної арени, вдома перед телевізором, чи просто ігнорувати його; їхати на виїзд не дивлячись на транспортні обмеження, чи берегти себе і рідних, залишаючись вдома - єдиного правильного рішення немає. Тому кожен самостійно вирішує для себе як діяти в даній ситуації.

3. Правила золотого сезону залишаються незмінними. Бути присутнім в матчдей у місті проведення матчу без необхідності потрапляння на стадіон... І, сподіваємось, що зовсім скоро ми побачимось на трибунах!».

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100