Офіційно. Суркіси зможуть відвідувати матчі «Динамо». Кабмін вніс поправки
Збірна України 881 29 Травня, 20:27

Особи старше 60 років зможуть залучатися до організації спортивних змагань.

На засіданні уряду України було прийнято рішення дозволити особам старшим 60 років, причетним до організації змагань, перебувати на спортивних заходах, в тому числі на футбольних матчах.

Міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов повідомив у соцмережі Facebook: «Сьогодні на позачерговому засіданні уряду були прийняті зміни до постанови Кабінету міністрів України від 20 травня 2020 року №392, які дозволили учасникам і особам, старше 60 років, бути залученими до організації та проведення спортивних змагань.

Вони можуть тренувати, обслуговувати суддівством змагання та бути представниками професійних спортивних клубів. Це зняття обмежень розповсюджується також і на заходи, внесені до Єдиного календарного плану Міністерства молоді та спорту».

Це рішення Кабміну означає, що братам Суркісам відтепер дозволено відвідувати матчі київського «Динамо». До сьогодні діяв віковий ценз, який забороняв їм бути присутніми на матчах УПЛ, як і двом тренерам команди, Вадиму Євтушенку та Михайлу Михайлову.

Чемпіонат України поновиться 30 травня, у центральному матчі 24-го туру зіграють «Шахтар» та «Динамо», зустріч пройде 31 травня в 17:00 на НСК «Олімпійський».

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100