Томаш Кенджора: «Я не боюся висловлювати свою думку в роздягальні «Динамо»
Динамо Київ 1843 30 Травня, 16:38

Захисник «Динамо» Томаш Кенджора в інтерв'ю польському порталу Newonce.sport розповів про атмосферу в роздягальні столичного клубу.

«Хтось в «Динамо» допомагав мені рости в грі на моїй позиції? Безумовно, такою людиною був тренер Олег Лужний, який роками грав правого захисника в «Арсеналі» і київському «Динамо». Він часто коригував гру на моїй позиції. Він завжди говорив мені грати вперед. Тренер збірної Польщі Єжи Бженчек дуже допоміг мені в тактичних аспектах. Він підготував відеоаналіз, в якому показав мені, що, на його думку, я роблю неправильно, і як він хоче, щоб я позиціонував себе. Існує велика різниця в тому, як грають в клубі і в національній команді.

Говорячи про роздягальню «Динамо», то вона нагадує мені атмосферу, як в роздягальні збірної Польщі. Я знаю, що багато футболістів, які виїхали за кордон, зізнаються, що їм не вистачає такої атмосфери. Я трохи розсміявся, коли почав говорити по-українськи, але всі сприйняли це дуже позитивно. Я не боюся висловлювати свою думку. Щоб мати такий же статус в польській національній команді, який був у мене в молодіжній збірній, мені доведеться почекати трохи довше. Я знаю своє місце, і я можу адаптуватися.

Ми повертаємося до офіційних матчів у неділю. Для мене був трохи вдалий період за останній час, тому що я зміг залікувати травму, і тепер я на 100% готовий», - сказав Кенджора.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100