В'ячеслав Заховайло: «Динамо» може на характері перемогти «Шахтар»
Динамо Київ 543 31 Травня, 16:25

Експерт вважає, що в поточних умовах шанси в матчі рівні

«Не можна робити висновки з товариських матчів «Динамо» та «Шахтаря». Ці поєдинки носили тренувальний характер. Не думаю, що тренери ставили завдання – перемогти за будь-яку ціну.

Зрозуміло, що всі команди зараз перебувають у режимі зборів і форсування підготовки, щоб якнайшвидше набрати форму до поновлення змагань. Узагалі ж для того, щоб підготувати команду, потрібно принаймні три тижні. Пауза була досить тривалою. Я впевнений, що всі команди зараз перебувають не в оптимальних кондиціях.

Про ігровий тонус навіть мови не може бути, він з’явиться лише впродовж чемпіонату.

«Динамо» та «Шахтар» вважаються принциповими суперниками, тому матч пройде на повних обертах за будь-яких умов. Конкуренцію та амбіції ніхто не скасовував.

«Шахтар» добре вкомплектований, структура гри зрозуміла та не змінюються за керівництва третього тренера поспіль. У «Динамо» все навпаки. Це я вважаю головною проблемою київського клубу. Газзаєв, Сьомін, Ребров, Хацкевич – це різні тренери, які зробили багато змін і проводили ротацію складу. Михайличенку ж дісталися гравці, яких запрошували під різні філософії гри, тому йому доводиться «ліпити» свій стиль з того, що є. Не можна сказати, що команда готувалася під одну конкретну концепцію.

Навіть за таких проблем «Динамо» може на характері обіграти «Шахтар», який вважається фаворитом. Усе вирішить фізична готовність. Я прогнозую компроміс – нічию. Мені здається, що такий результат буде найлогічнішим.

На папері «гірники» фаворити, але «Динамо» часто доводить, що це не має жодного значення. Тим паче зараз, коли команди не мають ігровий тонус, кияни мають хороші шанси виграти чи бодай не програти. Лише згадайте, як «Динамо» та «Шахтар» проводили матч на старті останніх сезонів. Частіше перемагали кияни.

І зараз у мене великі сумніви, що «гірники» візьмуть «Динамо» голими руками, а ще більші, що «Динамо» обіграє «Шахтар». Отож я логічно схиляюся до напруженої в’язкої гри, яка завершиться внічию», - сказав Заховайло.

Матч «Шахтар» - «Динамо» відбудеться в неділю, 31-го травня, Катерина Монзуль дасть стартовий свисток о 17:00.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100