Йожеф Сабо: «Для мене гравці середньої лінії «Динамо» - футболісти Першої ліги»
Динамо Київ 4063 31 Травня, 20:22

Колишній тренер «біло-синіх» Йожеф Сабо прокоментував для 1927.kiev.ua перемогу «гірників» над «Динамо» в матчі 24-го туру УПЛ (3:1).

— До матчу я говорив, що «Шахтар» виграє. По складу і по грі «гірники» вище за київське «Динамо». Їхня перемога в цьому матчі закономірна. Не хочу когось образити, але «Шахтар» зараз на голову вище по майстерності за «Динамо».

— Динамо активно почало і повело в рахунку. Гол скасували по справі?

— Для таких моментів є ВАР і суддівська колегія, яка все вирішує. Спочатку «Динамо» виглядало непогано, але «Шахтар» був відчутно краще. Нікуди зараз від цього не дінешся. Марлос, Патрік, Ісмаїлі, Тайсон - гравці високого класу. Та ще в запасі сидять футболісти, які ось-ось повинні заграти. «Шахтар» зараз найсильніший в УПЛ.

— Швидкий пропущений гол - наслідок розконцентрації гравців?

— В «Шахтаря» пройшла хороша атака. Є багато класних гравців у «Шахтаря» і ти не знаєш від кого очікувати небезпеки.

— Цитаішвілі та Русин провели по 77 хвилин в матчі. Як оціните їхню гру?

— Поки що можу сказати, що вони загубилися. В «Динамо» немає середньої лінії, як такої, що буде вести гру. Від цього й залежить як вони зіграють. Якщо немає середньої лінії - в них нічого не вийде. Для мене гравці середньої лінії «Динамо» - футболісти Першої ліги. Не для «Динамо» Київ. Це моя думка - бачу по грі. Без середньої лінії не може бути успіху, не може бути команди.

Гравці середньої лінії «Динамо» не виросли. Вони залишились на тому ж рівні молодіжного футболу. В середній лінії має бути гравець, який керуватиме грою. На даний момент, в «Динамо» такого гравця немає.

— Чи задоволені ви роботою бригади арбітрів матчу?

— Немає ніяких питань по суддівству. Зі своєю роботою справилися нормально.

— Боротьба за третє місце стає ще запеклішою?

— Такий хід читався ще до старту чемпіонату. Вже тоді я говорив, що «Динамо» буде боротися за друге-третє місця. Клас УПЛ не зростає. У нас одні й ті ж гравці, які просто змінюють клуби. З «Десни» в «Олімпік», з «Олімпіка» в «Зорю». Це підвищення в класі? Ні. Крім «Шахтаря» решта команд приблизно одного рівня. Тому такий хід справ очікуваний - киянам буде складно.

— «Шахтар» буде тимчасовим господарем Олімпійського. Чи доцільно було знімати історичні плакати «Динамо»?

— Я за мир. Мир краще, ніж війна. Бажаю, щоб ці обидві команди розвивалися. Сьогодні «Шахтар» сильніше. Незабаром провідні гравці «гірників» покинуть команду і гратиме молодь. Побачимо, як тоді зміниться хід справ. В будь-якому разі, я тільки за те, щоб міжнародні матчі «Динамо» і «Шахтаря» проводилися в Києві на НСК «Олімпійський».

Розмовляв Микола Тимощук

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100