«Так артистично впав»: Кварцяний розкритикував Степаненка за скандальний епізод під час Класичного

Динамо Київ 1 Червня, 17:33 2732
«Так артистично впав»: Кварцяний розкритикував Степаненка за скандальний епізод під час Класичного
Відомий український тренер Віталій Кварцяний оцінив перемогу Шахтаря над Динамо (3:1) та прокоментував скандальне падіння Тараса Степаненка.

«Результат матчу цілком логічний. Шахтар виглядав кваліфікованішим, хоча перший тайм десь був за Динамо, у співвідношенні, я думаю, 51 на 49 на користь киян.

Можливо, ритм гри порушила ситуація зі скасованим голом Сидорчука – чисто непомітний навіть не удар, а, я б сказав, мажорний хід Попова, який зачепив Степаненка. Вважаю Тараса одним з найкращих гравців матчу, але такі падіння не прикрашають. Думаю, якби його Кличко вдарив, то він би не впав.

Тарас – хлопець кремезний, грав у Запоріжжі, справжній козак. А тут взяв і так впав артистично. Падіння ж ні на що не впливало, адже м'яч вже відскочив, безпосередньо за нього боротьби вже не було. А Сергій Сидорчук забив хороший гол. Поштовхи, метушня в штрафному – це звичайне явище.

Та я відразу зрозумів, що нічого там не було. Звичайно, це моя суб'єктивна думка. Однак факт незарахованого гола так чи інакше, але на гру вплинув. Адже забитий м'яч додає впевненості гравцям», – поділився Кварцяний в коментарі Footboom.