Динамо Київ 2 Червня, 22:50 3308
Циганик: «Якщо будуть скасовувати такі голи, як Сидорчука, то футболісти падатимуть при першому ж дотику» | 19-27
​Журналіст Ігор Циганик в ефірі авторської програми «Циганик LIVE» поділився думками про українське «класико» - «Динамо» - «Шахтар».
«Зараз говорити, що «Динамо» може бути конкурентноздатним в Лізі чемпіонів, м'яко кажучи, дуже проблематично, і говорити це - неправда.

«Шахтар» вперше за довгий час, скільки я пам'ятаю, пішки обіграв «Динамо». Тонус футболістів «Шахтаря» кращий, ніж тонус гравців «Динамо». Це було помітно.

Перші 30 хвилин динамівці ще намагалися щось протиставити. Але було видно, що «Шахтар» може у будь-який момент додати. Переконаний, що, якби «Шахтар» програвав 0:2, то не програв би.

І даю велику ймовірність того, що він би виграв цей матч. У другому таймі «Динамо» на полі взагалі не було. Дуже різними за класом виглядали команди», - відзначив Циганик.

«Гол Сидорчука. Якщо будуть скасовувати ось такі голи, то, повірте мені, це буде стимуляція до того, що футболісти будуть падати при першому ж дотику.

Я не вбачаю, що там було якесь порушення правил. Буквально за хвилину до цього Марлос, падаючи, відмахнувся від Шабанова. І там Монзуль взагалі не зреагувала на ту історію. Це буде стимулювати артистизм в футболі.

Так, контакт між Степаненком і Поповим був. Але цей контакт не міг спричинити таку проблему, щоб футболіст впав. Футболіст, якщо хоче встояти на ногах, він завжди встоїть», - сказав Циганик.