Тренер «Динамо» U21: «Хлопці працюють у відпускному режимі»
Футбол України 1597 3 Червня, 18:01

Старший тренер «Динамо» U21 Юрій Мороз розповів про те, як команда працює після дострокового завершення чемпіонату, а також поділився планами підготовки до нового сезону.

- Після того, як стало відомо про дострокове завершення чемпіонату, у нас пом'якшувальний режим у тренувальному процесі. Хлопці, які були залучені до роботи з першою командою, перебувають у повному розпорядженні тренерського штабу Олексія Михайличенка. Решта же займаються індивідуально, як це було на карантині, але кожного тижня ми оновлюємо програму тренувань. При цьому наполегливо рекомендуємо їм не забувати про м'яч.

Днів двадцять хлопці будуть працювати у такому, так би мовити, відпускному режимі, а потім, маючи розуміння, коли стартує новий сезон, ми вже будемо будувати свої плани. Ближче до початку передсезонних зборів футболісти приступлять до виконання бігової та стрибкової програми, яку буде розіслано їм додатково.

Стосовно термінів старту нового сезону ми поки нічого не знаємо. Але позначили для себе, що вийдемо з відпустки за шість-сім тижнів до початку чемпіонату.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100