Динамо Київ 3 Червня, 21:55 3290
Кликав зірку «Реала» в Динамо, вказав шлях Роналду і перервав гегемонію «Шахтаря» – Ребров, вічний революціонер і рятівник  | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
Сергій Ребров 3 червня 2020 року святкує свій 46-й день народження. Головний тренер «Ференцвароша» йде до другого поспіль золота в чемпіонаті Угорщини, а перед ним розкриваються чудові перспективи.

Ребров став легендою Динамо насамперед завдяки своїм подвигам в ЛЧ. Вихованець академії Шахтаря тероризував Барселону з Реалом, забивав божевільний гол у ворота Русенборга, грав у півфіналі та увійшов до історії Ліги чемпіонів. Ніде він не показував такої результативності, як у київському клубі. Зокрема, став одним з лише 6 гравців, які змогли забити у 5 поспіль перших турах групового раунду ЛЧ. Навіть Мессі не зміг цього повторити. Досягнення Реброва стало дороговказом для таких зірок, як Лєвандовскі Неймар, Холанд (єдиний тінейдждер у цій компанії) і Роналду (лише Кріштіану зміг продовжити серію до 6 матчів).