«Це вбивство футболістів». Клубам Першої ліги запропонували календар чемпіонату
Футбол України 1846 4 Червня, 17:23

Головний тренер «Миная» Василь Кобін розповів про календар змагань, який нещодавно отримали клуби Першої ліги.

5 червня представники клубів Першої ліги зберуться на Раді ліг ПФЛ, аби вирішити долю чемпіонату. Схоже, ПФЛ все ж готується до поновлення змагань.

На днях нам надіслали календар відновлення чемпіонату. Ми не погоджуємося з ним. Це вбивство футболістів – матчі з 2-го на 3-4 день. Як це встигнути? Наприклад, 30 липня ми граємо у Львові, 3-го серпня у Краматорську, а це 1200 км дороги, а через 4 дні після цього ми вдома приймаємо Волинь. І це може бути ключова гра! Як до неї підготуватися, якщо 2 з 4 днів – ми будемо в дорозі? Ну як це встигнути? Зрозуміло, що ПФЛ хоче закінчити сезон в Першій лізі, але ж вони просто не знають як це зробити.

Також, Кобін відповів на звинувачення у тому, що «Минай» не хоче догравати чемпіонат, але у Кубку України гратиме:

По-перше, це лише один матч. Або два. Зрозумійте, півфінал Кубка для нашого молодого клубу — велике досягнення і унікальна можливість. Другого такого шансу можна ще довго чекати. По-друге, цей турнір проводить УАФ, а не ПФЛ. І у них чіткіші правила та вимоги. І вони досить суворі. Виконати їх у повному обсязі клубам Першої ліги буде дуже складно. Практично нереально. У нас же не ті бюджети, що в УПЛ. Але заради півфіналу наш клуб докладе зусиль, адже це історичний матч. Ми забезпечимо безпеку для футболістів і всього персоналу. Але, повторюся, це 1 матч, може 2. У Першій лізі таких поєдинків 11, цитує Кобіна прес-служба «Миная».
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100