Виклик зірці «Динамо»: форвард забив 3 нереальні голи з центра поля

Світовий футбол 5 Червня, 22:22 1747
Виклик зірці «Динамо»: форвард забив 3 нереальні голи з центра поля | 19-27
Форвард молодіжної збірної Чорногорії Балша Секуліч забиває не дуже часто, але яскраво. Гравець «Подгоріци» знову вразив «Балкани».

У своїй недовгій кар'єрі 21-річний нападник встиг наколотити якихось 9 м'ячів і виграти чемпіонат Чорногорії, пише football24.ua. Однак знаменитим він став через свою вбивчу здатність забивати нереальні голи метрів з 50. Схожим чином не гребує частенько пробивати зірковий запасний київського Динамо Карлос Де Пена, який намагався навіть Шахтарю забити з центра поля, а ще раніше таким шедевром тішив вболівальників легенда Металіста Шав'єр.

Секуліч вирішив, що він нічим не гірший, і поставив ці удари на конвейєр. Після понад 80-денної паузи відновився чемпіонат Чорногорії. І якщо перший матч після перерви Подгоріци не змогла виграти (0:0), то в наступному привезла з виїзду розгромну перемогу над Рударом (3:0).

Цікаво, що Секуліч вийшов лише на 88-й хвилині, а поклав свій м'яч на 90-й. Подгоріца перервала 8-матчеву серію без перемог. Така собі відповідь Де Пені, якого часто випускають по перерві. Востаннє команда Балші брала 3 очки також у матчі, в якому він відзначився.

Сукеліч почав свою кар'єру 4 сезони тому, коли йому виповнилося 18 років. Перший гол з центра поля чорногорець забив за Будучность у ворота Іскри у 2017-му, а матч завершився з перемогою його команди 3:0. Форвард також вийшов на заміну на останні хвилини. У складі Будучності став чемпіоном Чорногорії і міг зіграти проти Зорі в Лізі Європи 2019/20, якби не змінив клуб у пошуках більшої ігрової практики. Зараз з клубом, який вперше вийшов в елітну Першу лігу, відчайдушно намагається пробитися в ЛЄ і вийшла у півфінал Кубка.

Балша повторив свій витвір, уже виступаючи за Подгоріцу в поєдинку проти Сутьєски в листопаді 2019 року (2:2). Зараз на його рахунку рівно третина від загальної кількості голів у чемпіонатах забиті з центра поля, в поточному сезоні таких влучань уже 2, а загалом 4 – кар'єрний рекорд.

«У футбол грають головою. Ви можете використовувати фізичну силу скільки завгодно, але є щось, що називається футбольним інтелектом. І це завжди буде важливішим», – сказав Лука Модріч за декілька місяців до того, як отримав Золотий м'яч. Секуліч зізнавався, що його секрет простий. У своїх перших голах з шаленої відстані просто помічав, що воротар покинув свою рамку на 16 метрів, і вчасно ухвалював рішення.

Свій третій супергол перспективний чорногорець практично передбачив ще з лави запасних. «Я просто сказав своїм партнерам на лаві запасних, що повинен спробувати один удар, якщо отримаю можливість. Рудар володів ініціативой у другому таймі, їх воротар стояв далеко, коли вони атакували. Ми перехопили м'яч, я отримав його і спробував».