Беньямін Вербич: «Сидорчук сказав всім зробити двофакторну ідентифікацію»
Динамо Київ 2557 6 Червня, 15:58

Хавбек «Динамо» розповів, як став жертвою хакерів в Instagram.

26-річний півзахисник київського «Динамо» і національної збірної Словенії Беньямін Вербич розповів про ситуацію зі зламом своєї сторінки в Instagram.

«Сидів в Instagram і бачу якесь повідомлення. Бачу, що це якийсь Instagram Support, який говорить, що щось не так з моїм профілем. Потрібно було натиснути на якесь посилання. Я натиснув, а там нічого. Видно, що туди міг зайти тільки один раз. Потім я грав у гру і вирішив зайти в Instagram, а він мені каже, що неправильний пароль. Тоді я зрозумів, що посилання було від хакерів. Там було 980 тисяч підписників. Думав, що це справжній акаунт.

Там якийсь турок поставив пару фотографій. Вони не хотіли грошей, нічого не видаляли та нікому не писали. Просто хотіли забрати акаунт, я думаю. Мені дуже допомогла одна жінка, яка працює в українському футболі та мені вже вранці повернули сторінку. Спочатку посміялися, але звичайно всі зрозуміли, що це не жарт. Це не добре для професійного футболіста. Зробив собі двофакторну ідентифікацію, щоб вже не могли зламати. Сидорчук всім в групу написав, щоб також зробили», - сказав Вербич.

Відзначимо, що на сторінку Беньяміна підписано майже 60 тисяч осіб.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100