Олег Федорчук: «Інформація про пошуки нового тренера може демотивувати гравців «Динамо»
Динамо Київ 1512 6 Червня, 18:02

Відомий тренер і експерт Олег Федорчук поділився своєю думкою щодо шансів київського «Динамо» на друге місце в чемпіонаті України.

«В УПЛ на друге місце - в кваліфікації Ліги чемпіонів - чотири претенденти. «Зоря», «Десна», «Динамо», «Олександрія». Кращі можливості має «Динамо» - найбільш кваліфікований склад, фінансові ресурси. Думаю, що мотивація також на стороні команди Олексія Михайличенка, тому відступати команді вже нікуди. Якщо вони не зможуть стати другими, то це буде серйозним ударом.

Чернігівська команда за потенціалом не слабкіше луганчан, але має більш досвідчений склад, що може зіграти вирішальну роль. Проблема «Зорі» - багато молоді і орендованих. Мені не сподобалося, як команда Віктора Скрипника зіграла проти «Олександрії» в фізичному плані. Команда не дограла 30 хвилин. Трохи позаду «Олександрія». У команди Володимир Шаран обойма гравців не така вже й велика, довжини лави запасних немає. З футбольної точки зору «Динамо» знаходиться на рівні «Зорі» і «Десни»

Мене насторожує інформація про пошук тренера для «Динамо». Це може позначатися на роботі футболістів. Гравці все читають і таким чином втрачають віру в себе, в те, що знаходяться на правильному шляху. Це демотивує команду.

Багато чого буде залежати від донецького «Шахтаря». Команда вже без п'яти хвилин чемпіон. У матчах, що залишилися, тренер Каштру може більше довіряти молодим гравцям, надавши відпочинок лідерам. Після поділу на шістки «Динамо» і «Зоря» вже зіграли свої перші матчі проти «Шахтаря». Можливо, «Олександрія» та «Десна» зможуть протистояти ослабленому гегемонові і заробити очки, які виявляться вирішальними», - написав Федорчук в своїй колонці на Gazeta.ua.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100