«Пропонував їм футболку або 100 євро»: екс-динамівець зізнався, як втратив права за керування автомобілем напідпитку
Футбол України 1996 6 Червня, 21:52

Колишній захисник «Динамо» Горан Попов пригадав кумедний епізод із періоду виступів у Нідерландах.

За словами македонця, одного разу він добряче погуляв після перемоги Херенвена над Аяксом.

«Після гри поїхали на дискотеку. В автобусі пили багато пива, а потім – віскі. До 4-ї ранку. І я назад їду в центрі, і поїхав там, де не можна було. І через 10-15 секунд чую сирену. Я їду швидко – 120 км на годину. Через кілька хвилин і зліва, і справа, і ззаду вони.

Я вдома зупиняюся і піднімаю руки. Він питає: «Ти п'яний?». Я кажу: «Так». «Скільки пив?».«Багато». Пропоную їм футболку або 100 євро. Він: «Яка футболочка? Які 100 євро, дурню?! Давай з нами в поліцію».

Вони кров взяли. 2,2 проміле. Він запитує: «Як ти стоїш на ногах?». Я кажу: «Давай ще одне пиво вип'ємо, якщо хочеш». В підсумку у мене забрали права на рік. А я купив собі велосипед, який їде 23 км/год. І рік їздив на велосипеді на тренування. А на дискотеки – на таксі чи на велосипеді», – розповів македонець в ефірі Youtube-каналу Кент.

Нагадаємо, Попов перебрався до Динамо з Херенвена у 2010 році, однак у 2012-му перейшов в оренду в англійський Вест Бромвіч. Захисник остаточно покинув київський клуб у 2014 році. Влітку минулого року македонець завершив кар'єру футболіста, а зараз працює агентом.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100