Тренер воротарів збірної України оцінив гру Бойка, Бущана та Нещерета
Збірна України 3038 7 Червня, 15:41

Колишній голкіпер іспанського «Реалу», а нині тренер воротарів збірної України Педро Харо прокоментував гру голкіперів «Динамо».

- Воротар «Динамо» Денис Бойко останнім часом перестав отримувати виклики до збірної. Чому?

- Він залишається воротарем національної команди. Його не запрошували, бо так склалися обставини. Спочатку у нього була операція, потім потрібно було набирати форму. Бойко не був повністю готовим до виклику в національну команду.

Краще в той момент було взяти воротаря, який готовий працювати на всі сто відсотків.

- Чи має Георгій Бущан, інший воротар «Динамо», шанс отримати запрошення в збірну України?

- Чому ж ні? Ми уважно стежимо за грою Бущана і іншими воротарями в Україні. Насаперед, Георгій повинен стабільно і успішно виступати за свій клуб.

- Великі аванси видають Анатолію Трубіну зі «Шахтаря» і Руслану Нещерету з «Динамо». Виправдані?

- Обидва воротаря - майбутнє українського футболу. Нещерет та Трубін мають прекрасні воротарські дані від природи. Повинні щоденною роботою вдосконалюватися і прогресувати далі. Їм потрібно пройти послідовно шлях від успіху в свої клубах до запрошення до національної команди.

- У чемпіонаті Іспанії виступали Денис Бойко в складі «Малаги» і Максим Коваль в «Депортиво». Як оціните їх виступу в Ла Лізі?

- На них в Іспанії не розраховували, як на основних воротарів. Обидва мали роль дублерів. Вважаю, що вони з нею впоралися. Їх гра була досить хорошою. Швидше, вони не вистрілили в Іспанії, не проявили себе вище за очікування, що не дозволило залишитися в Ла Лізі.


Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100