«Динамо» розтрощило «Олександрію» в надрезультативному матчі УПЛ

Динамо Київ 7 Червня, 18:54 1159
«Динамо» розтрощило «Олександрію» в надрезультативному матчі УПЛ  | 19-27
«Динамо» побило «Олександрію» (5:1) на НСК Олімпійський у 25 турі УПЛ.

Перший удар відбувся на 6-й хвилині. Сидорчук вивів з-під пресингу переведенням на фланг. Андрієвський подав зліва, а Цітаішвілі ефектно боковими ножицями пробив над воротами. Гіо ледь не привіз момент на свої ворота, коли вибивав снаряд перед своїм штрафним. Пощастило киянам, що Банада вдарив у ногу Сидорчука замість удару по воротах. Цітаішвілі заробив пенальті на 13-й. Георгій легко обіграв суперника, а Кирило Ковалець врізався у спину вінгера киян. Романов не мав сумнівів. Буяльський не зміг переграти Паньківа з пенальті, але Кендзьора був першим на підбиранні і тонко відкотив Віталію на метр від воріт – тут уже 29-й номер господарів не схибив.

Цітаішвілі вкотре легко обіграв захисника, змістився під удар з лівої, але перекрутив. Класний пресинг Динамо на старті, Олександрію душать ще на її половині. Кендзьора відмінно закинув на Русина. Дубрі довелося фолити. Друге пенальті за 20 хвилин. Назарій сам спокійно пробив 11-метровий – 2:0.

Це вже дуже схоже на перемогу. І хто робить результат, молоді вихованці Динамо плюс один з лише двох легіонерів Михайличенка, які вийшли у старті! Олександрія прокинулася лише на 27-й, зате як красиво. Комбінація в один дотик з вирішальним пасом п'яточкою. От тільки Банада все зіпсував, запустивши мяч в молоко.

Кендзьора запустив діагональ на Русина у штрафний. Паньків нокаутував Назарія, але Романов не наважився призначити третій пенальті. Буяльський незграбно зіграв на добиванні в порожні ворота – влучив у захисника. Кадірі притримав Сітала прийомом з якоїсь боротьби. Гречишкін реалізував 11-метровий дуже впевнено.

Ковалець по-дитячому легко обіграв Кадірі у штрафному. Було б уже 2:2, якби не зірвався м'яч з ноги. Паньків невдало відпасував, Цітаішвілі перехопив, Сидорчука заблокували. Після подачі Андрієвського з кута поля Кадірі непогано пробив головою, але не зміг реабілітуватися за провали в обороні.

Знову Кадірі губить Ковальця на 10 метрах від воріт, але в Кирила не проходить пас. Цітаішвілі вибрав не найкращий варіант для атаки з чисельною перевагою. Удар прийняв на себе Гречишкін, йому дуже боляче. Дубра одним пасом відрізав Сидорчука і Буяльського. Ковалець заробив перспективний штрафний уже в компенсований час. Сам Кирило і пробив, однак запустив круглого в небеса. Шепелєв став 5-м гравцем, який заробив жовту за першу половину – Романов нині в ударі. Динамо перестріляло Олександрію в перші 45 хвилин. За ударами 8:5, за влучаннями у площину 3:1. Навіть у картках (3:2) і фолах (8:6) перевага за киянами. Утім, останні 15 з лишком хвилин тайму, як і в матчі з Шахтарем, стали важким випробуванням для динамівців, які відмінно почали гру.

Андрієвський небезпечно пішов прямою ногою, 4-й динамівець з жовтою. Кадірі втратив свого гравця, Шепелєв відпрацював за центрбеків, не дозволивши влучити з кількох метрів. Знов ганський захисник не найкраще зіграв. Бойко ледь врятував від кутового після дуже невдалого пасу назад. А це вже Олександрія чудово пресингує на чужій половині. Шепелєв розчаровано розводить руками, бо в центрі поля не отримав передачу від Буяльського. Намагається Володимир бути головним у початковій фазі атак. Шепелєв блискуче закинув уперед на Русина, Дубра знову працював руками. Це друга жовта і вилучення вже на 55-й.

Миколенко знайшов Буяльського зовсім вільного на 11 метрах. Паньків би уже не врятував, але Віталій дивом не влучив. Сидорчук не зміг передати на самотнього Миколенка з першої спроби, зробив це лише після підбирання. Віталій пробив у стійку, однак перед тим Русин забрався в офсайд. Де Пена замінив Андрієвського, Караваєв замість Цітаішвілі на 63-й. Доволі швидкі заміни як для Михайличенка. Сидорчук запустим мотор атаки, Буяльський прострілив на дальню після проникної передачі капітана. Миколенко дуже впевнено розстріляв ворота з кількох метрів.

Безбородько, який вийшов на заміну провалив перспективу виходу сам на сам з Бойком. Банально подарував м'яч Кадірі. Соль вийшов на 74-й замість Русина. Перші хвилини в УПЛ іспанця після тривалої паузи. Третьяков протягнув круглого лівим флангом і віддав на Задераку. Потужний удар прийняла на себе поперечина. Багато сумбуру по перерві. Паньків невпевнено діє на виході, проте Шабанов пробачає дуже невдалим ударом. Відмінна атака правим флангом. Шепелєв на Караваєва, той у дотик Кендзьорі. Соль промахнувся по м'ячу з меж воротарського, а Де Пена замкнув.

А це вже Карлос віддячив партнеру. Швидка контра, пас у центр, Буяльський, який і почав атаку, хитнув суперника і пробив повз воротаря.

Дуелунд замінив героя матчу на 84-й. Беніто також вийшов замість Кендзьори.

Саме і легіонери і організували комбінацію через короткий пас. Данець пробив з-за меж штрафного, і це лише другий сейв Паньківа за матч. Шабанов скинув на Соля, Фран нарешті зробив усе, як треба. Однак гол скасували через поштовх Артема в спину суперника.

«Динамо» – «Олександрія» – 5:1 (2:1).

«Динамо»: 71. Бойко, 5. Сидорчук (к), 6. Кадірі, 8. Шепелєв, 11. Цитаїшвілі (20. Караваєв, 62), 16. Миколенко, 18. Андрієвський (14. де Пена, 62), 29. Буяльський (99. Дуелунд, 85), 30. Шабанов, 70. Русин (9. Соль, 74), 94. Кендзьора (77. Беніто, 85).

«Олександрія»: 79. Паньків, 6. Ковалець, 10. Третьяков (23. Шастал, 80), 11. Мірошниченко, 13. Бухал, 17. Лучкевич (94. Задерака, 69), 18. Сітало (22. Грицук, 69), 20. Пашаєв, 27. Гречишкін, 44. Банада (3. Гордієнко, 59), 90. Дубра.

Голи: Буяльський (14, 84), Русин (21, пен.), Миколенко (65), де Пена (81), – Гречишкін (31, пен.).

Нереалізований пенальті: Буяльський (14).

Попереджені: Сидорчук (7), Кадірі (31), Шепелєв (45+2), Андрієвський (50) – Дубра (20), Банада (25).

Вилучений: Дубра (56, друге попередження).