Олексій Михайличенко: «Показали хороший футбол з перших хвилин»
Динамо Київ 1965 7 Червня, 22:29

Головний тренер київського «Динамо» прокоментував перемогу над «Олександрією» (5:1) в 25 турі чемпіонату України.

- Показали хороший футбол з перших хвилин. Ми, знаючи «Олександрію», як команду з характером, розуміли, що не можна давати їм шанс повернутись в гру. На жаль, ми цей шанс дали. Але у другому таймі ми намагались гостріше діяти в атаці, що привело до вилучення, після якого стало легше. Команди не мають стабільної ігрової практики, було жарко, тим більше вилучення, нашому супернику було складно. Радий, що ми не зупинились і продовжували грати на перемогу, а не втримувати рахунок. Створили достатню кількість ігрових моментів. Головне, що не лише створили, а ще і реалізували.

- Арбітр Романов роздає багато карток. Ви якось корегували гру, знаючи цей факт?

- Ми так і думали, що така ситуація на початку гри може скластись. Футболісти трохи хвилювались, боялись йти у будь-який стик чи боротьбу, щоб не отримати другу жовту. Боротьби було багато.

- У схемі було намальовано, що Миколенко і Буяльський були на лівому фланзі, але по грі Віталій відпрацьовував там сам.

- Хто малює ці схеми, тим і задавайте ці питання.

- Що скажете про Цітаішвілі?

- Ми даємо шанс. Він дуже хоче грати. Є можливість - використовуй її. Ніхто не буде діяти в ущерб собі. Гарну гру потрібно показувати в цілому ряді матчів, а не епізодами. Щось виходить, щось - ні. Ми стараємось йому підказувати, зробити з нього більш різноманітного гравця. Перехід з юнацького футболу у дорослий не є легким. Там вже складні завдання, хороші захисники. Вірю, що у нього все вийде.

- Кадірі в центрі оборони. Бойко саме йому дуже багато підказував...

- Це не його основна позиція, але він футболіст універсальний може зіграти центрального захисника, а також півзахисника. Ми врахували, що у нього мало ігрової практики і йому потрібно було підказувати. Були моменти, де він помилявся. Десь нас суперник покарав, десь - пробачив.

- Який був настрій команди після гри з «Шахтарем»?

- Був настрій дивитись на наступний матч і довести собі, президенту що це було недорозуміння. Треба було виходити та показувати свою гру. Ніхто не застрахований від поразок. Їх потрібно сприймати нормально, зробити висновки і йти далі.

- Що скажете з приводу вболівальників. Можна вже пускати людей на стадіон?

- Не ризикну щось про це говорити. Але футбол без уболівальників - напівмертвий. Хто звик бачити людей на трибунах це розуміє. Немає нерву гри. Цього не можна створити штучно, звуковими ефектами. З іншої точки зору, все відходить на другий тайм, якщо на кону людське життя.


Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100