Збірна України 8 Червня, 10:21 2624
Ребров знищив суперника потужним другим таймом – Зубков став одним з головних героїв | 19-27
«Ференцварош» впевнено розібрався з «Діошдьйором» в рамках 27 туру чемпіонату Угорщини.

«Ференцварош» – «Діошдьйор» – 3:0

Голи: Болі, 53, Зубков, 54, Ботка, 82

Команда Реброва хотіла зберегти перевагу в 9 очок над Фехерваром, який напередодні здолав Кішварду. Олександр Зубков та Ігор Харатін вийшли з перших хвилин.

Команди влаштували справжній ураган моментів в дебюті, однак влучність ударів жахала. «Відзначився» і Зубков, який вивалився на побачення з голкіпером, однак пробив повз ліву стійку. Діошдьйор також мав свої моменти завдяки незібраним діям захисту «фраді». Нулі до перерви відверто дивували, але в другій половині відбувся прорив, принаймні для господарів.

Чинний чемпіон за дві хвилини шокував суперника двома голами. Відзначилися найкращі бомбардири команди Реброва. Спочатку Болі скористався провалом штучного офсайду у виконанні Діошдьйора, потім Зубков розкішною дугою подвоїв перевагу. Розгром підсумував центрбек Ботка – 3:0.