Символічна збірна 25-го туру УПЛ

Футбол України 8 Червня, 20:20 2173
Символічна збірна 25-го туру УПЛ | 19-27
​Чемпіонат України швидко набирає хід після свого повернення. До вашої уваги символічна збірна 25-го туру УПЛ.

Воротар:

Богдан Сарнавський («Львів»). Так, «Львів» поступився «Дніпру-1» з рахунком 1:2. Але скільки ж класних сейвів зробив Сарнавський за цей матч! 25-річний український воротар проводить дуже якісний сезон. Цілком ймовірно, що в найближче трансферне вікно Богдан перейде в сильніший клуб.

Захисники:

Денис Фаворов («Десна»). Досвідчений Фаворов не тільки провів хороший матч проти «Шахтаря», а й відзначився історичною дією. На 32-й хвилині поєдинку Денис реалізував пенальті, забивши перший гол «Десни» у ворота «гірників» у межах УПЛ.

Артем Шабанов («Динамо»). «Олександрія» провела відверто не найкращий свій матч в Києві, але те, що команді Шарана нічого не вдавалося створити, багато в чому є заслугою оборони киян. І, зокрема, центрального захисника Артема Шабанова. До слова, Артем відзначився кількома підключеннями в атаку, але його ударам катастрофічно не вистачало влучності.

Андрій Цуріков («Дніпро-1»). 27-річний український захисник вдало провів перший матч у складі нової команди. Цуріков не тільки впевнено оборонявся, але й забив гол на 42-й хвилині, вчасно підключившись до атаки.

Віталій Миколенко («Динамо»). Юний український захисник впевнено провів матч з «Олександрією». Миколенко не тільки виконав всю роботу на своєму фланзі, але і відзначився голом на 65-й хвилині зустрічі, замкнувши дальню штангу.

Півзахисники:

Марлос («Шахтар»). Півзахисник «гірників» і збірної України продовжує феєрити, відзначившись дублем у другому турі поспіль. Так, Марлос не реалізував пенальті, але швидко виправився, а потім забив і другий м'яч, чим допоміг своїй команді здобути чергову перемогу.

Сергій Сидорчук («Динамо»). Зробив все, що він нього вимагалося, намагаючись вигризати кожен м'яч в центрі поля. Почав трохи агресивніше, ніж потрібно, за що отримав жовту картку вже на 7-й хвилині, але потім взяв себе в руки і провів хороший матч проти «Олександрії».

Тарас Степаненко («Шахтар»). Тарас звично відіграв на хорошому рівні, виконав великий обсяг роботи.

Віталій Буяльський («Динамо»). Працював за двох і отримав по заслугах, оформивши дубль у ворота «Олександрії». 27-річний український півзахисник після карантину знаходиться у відмінній формі і, цілком ймовірно, найближчим часом заб'є ще.

Нападники:

Владислав Кабаєв («Зоря»). Поєдинок проти «Колоса» вийшов для «Зорі» дуже напруженим. І тим цінніший гол Кабаєва, який один на один розібрався із захисником і пробив у дальній кут. Цей м'яч дозволив луганському клубу здобути важливу перемогу.

Фернандо («Шахтар»). 21-річний бразильський форвард продовжує освоюватися в чемпіонаті України. У матчі проти «Десни» Фернандо мав кілька відмінних моментів, але реалізував лише один з них. Втім, у футболіста ще буде час, щоб заявити про себе на повний голос.