Футбол України 11 Червня, 20:49 898
Ретро дня: 8 років тому Шевченко відзначився дублем у воротах Швеції на Євро-2012 | 19-27
11 червня 2012 року відбувся поєдинок першого туру групового етапу чемпіонату Європи між Україною та Швецією.

У тому поєдинку, що відбувся рівно 8 років тому, рахунок відкрив нападник збірної Швеції Златан Ібрагімовіч. Зірковий форвард забив на 52-й хвилині.

Однак, вже через 3 хвилини Андрій Шевченко зрівняв рахунок у матчі, а ще 7 хвилин потому легендарний нападник збірної України вивів «жовто-синю» команду вперед.

Поєдинок 1-го туру групового етапу Євро-2012 між Україною та Швецією закінчився з рахунком 2:1. Щоправда, у підсумку підопічні Блохіна не вийшли з групи, поступившись Франції та Англії в наступних поєдинках.