«Динамо» камбечить, ВАР змінює гру. Кияни беруть гору над «Зорею» в Запоріжжі

Динамо Київ 13 Червня, 19:25 3707
«Динамо» камбечить, ВАР змінює гру. Кияни беруть гору над «Зорею» в Запоріжжі | 19-27
Київське Динамо на виїзді переграє «Зорю» і одноосібно займає друге місце в турнірній таблиці УПЛ.

Стартові хвилини Зоря розпочала активно і агресивно - на правах господаря. Громов пробив штрафний - в руки Бущану і порушив правила в атаці на Шабанові. По цьому Бущан вибив на Русина, але тому завадив завдати точного удару Абу Хана - Назарій пробив неточно.

Перший небезпечний момент у матчі створила Зоря - Громов після навісу Кочергіна розстрілював головою ворота Бущана, але Георгій справився з непростим ударом. Луганчани не стали зупинятися і заробили ще кутовий і штрафний, після пробиття якого гравці Зорі апелювали, що м’яч влучив у руку Попову. ВАР не застосували - розмови після гри будуть.

Кияни відповіли гострим навісом від Андрієвського, ударом від Цитаішвілі - Гіо розхитав Чеберка, та закиданням Шабанова на дальню штангу, куди не встиг Русин, хоч дуже цього прагнув.

Градус напруги зростав і вилився в найскандальніший момент матчу. Кенджора спочатку отримав усне попередження за підкат у боротьбі із Михайличенком, але асистенти запросили до ВАР, Балакін переглянув цей момент і вручив Томашу жовту. При цьому Олексій Михайличенко сказав арбітрові: “Ви цим ВАРом хочете довести свою неспроможність?!”. “Чому ВАР дає жовті картки”, - лунало з лавки киян.

Зоря тримала темп і змушувала киян відійти до своїх воріт. В одному із моментів Попов встиг зняти м’яч з ноги, а Миколенко влучив у сітку з зовнішньої сторони. Господарі домінували в центрі поля. Кияни ж розпочали гру другим номером, але вийти бодай в позиційну атаку у них виходило дуже важко. Під час однієї з таких «вилазок» динамівці ледь не привезли гол - на щастя, Кабаєв відпусти м’яч далеко і пробив неточно.

Другого тайму довелося почекати - в Запоріжжі зіпсувалась погода. На газоні стояла вода, команди розпочали без замін.

На старті другої половини матчу Зоря знову домінувала на полі і напрацювала на пенальті. Шабанов порушив правила на Тимчикові, Юрченко розвів Бущана та м’яч по різних кутах. 1:0

Поки штраб киян готував потрійну заміну - Циганкова, Де Пену та Вербича, котрі замінили Русина, Андрієвського та Цитаішвілі, Зоря провела ще одну потужну контратку. Бущан вибив перед собою м’яч після навісу із флангу, Юрченко добивав і влучив у перекладину.

Після потрійної заміни кияни стали грати гостріше попереду - Махарадзе двічі за 5 хвилин рятував ворота від пострілів Буяльського. Вербич розвернув Абу Хану і пробив поруч зі стійкою - гол зрів і взяття воріт відбулося. Реалізувати ігрову перевагу киянам вдалося завдяки голу Буяльського. 1:1

Зоря не встигла оговтатись від першого гола і пропустила знову. Шепелєв скинув на Де Пену і той вбіг у воротарський майданчик та пробив Махарадзе у дальній кут. 1:2

Два голи киян ошелешили Зорю. Команда відчутно здала. Циганков ж ледь не заробив пенальті, але Махарадзе відіграв у мяч.

Цвек дуже грубо зіграв проти Сидорчука і отримав жовту, але ВАР знову все змінив. Після перегляду епізоду жовта стала червоною. Цвек, який лише кілька хвилин побув на полі, залишив гру.

Сидорчука ж винесли з поля товариші по команді. Дуже моторошно виглядало це порушення із пробитим шипом щитком. «Що там ВАР дивитись? Ногу відірвали», - сказав Євтушенко.

«На игре концентрейшн», - пролунало з лави киян. Хороша репліка, бо не зважаючи на гру в меншості, Зоря могла забити - Попов заблокував удар від Луньова.

Контрвипад киян на останніх хвилинах став гольовою крапкою. Циганков заробив штрафний і реалізуав його.

В результаті, кияни переграли Зорю - 1:3

«Зоря» - «Динамо»: 1:3

Голи: Юрченко54, (пен), — Буяльський, 72, Де Пена, 75, Циганков, 90+6.

Попередження: Михайличенко, 70, Абу Хана, 90+2, Чеберко, 90+2 - Кенджора, 30, Попов, 77.

Вилучення: Цвек, 84