Футбол України 14 Червня, 12:07 2482
«Вдалі заміни Михайличенка змінили гру «Динамо», але справедливішою була б нічия», – легенда «Шахтаря» | 19-27
Екс-півзахисник «Шахтаря» та колишній наставник молодіжної команди «гірників» Валерій Кривенцов прокоментував поразку «Зорі» від «Динамо» у матчі 26-го туру чемпіонату України.

«Для обох команд гра у Запоріжжі вийшла дуже важкою, адже всі прекрасно розуміли її значущість у боротьбі за друге місце. Погода у Запоріжжі (гроза і сильна злива – прим.) внесла корективи у гру, однак значно серйозніші зміни внесли вдалі заміни Олексія Михайличенка.

Вихід Циганкова, Вербіча та Де Пени змінив гру і дозволив Динамо вирвати перемогу у дуже складному поєдинку. До слова, до 70-ї хвилини Зоря виглядала дуже пристойно і навіть краще за киян. Швидкісні гравці Зорі постійно тримали оборону Динамо у напрузі – вона була в цейтноті. Динамівцям не дозволяли спокійно катати м'яч. Однак, після 70-ї хвилини таке ж навантаження лягло вже на оборону Зорі, яка не витримала тиску і пропустила один за одним три м'ячі.

Наставнику Зорі довелося замінити Іванісеню, якому не вистачило рухової активності у кінцівці. Мені здається, що того ж Цвєка можна було випустити раніше – ще за рахунку 1:0 на користь Зорі, але Віктор Скрипник вирішив не відходити від своєї гри. У Динамо я б відзначив Попова, який дуже багато підчищав в обороні, і заблокував чимало небезпечних ударів суперника. Ну а найкращим гравцем, думаю, слід назвати Буяльського – він і гол забив, і в центрі поля діяв продуктивно.

Та, вважаю, нічия була б справедливішим результатом. Зоря не заслуговувала на поразку. Все вирішила глибина складу Динамо, чого немає зараз у команди Скрипника», – сказав Кривенцов у коментарі виданню Footboom.