Артем Франков: «Після карантину сильні команди стали ще сильнішими. «Динамо» це яскраво продемонструвало»
Динамо Київ 1997 14 Червня, 19:34

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков підбив для 1927.kiev.ua підсумки матчу «Зоря» - «Динамо» (1:3).

— Один із товаришів перед матчем запитав мій прогноз і я сказав, що буде легка перемога. Можливо, характер матчу і сама перемога була б такою, якби основні сили були задіяні з перших хвилин. Була чудова тактична гра від Олексія Михайличенка. Наполовину резервним складом він виснажив «Зорю» і потім пустив у бій трьох гравців атакувального плану, які просто розірвали суперника. «Зорі» просто не було чим відповісти. Глибина складу має вирішальне значення. Були різні гіпотези, говорили, що футбол буде непередбачуваним. Нічого подібного! Після карантину сильні команди стали ще сильнішими. «Динамо» це яскраво продемонструвало.

Останні півгодини - це тотальна перевага «Динамо» і хамська поведінка «Зорі», яка на мій погляд, дуже не красить цей клуб і вимагає офіційних слів з цього приводу. Дуже багато було фолів, коли гравці просто не встигали за суперником і лупили по ногах. Коли ти не професіонал, а любитель і граєш з ворогами. Не розумію, що так довго переглядали в моменті із травмою Сидорчука. Там все було очевидно одразу. Така ж претензія була до Катерини Монзуль: невже не можна було це одразу побачити? Думаю, що Цвек буде дискваліфікований не на один матч.

Інше питання, гравці «Зорі» ще могли кілька жовтих побачити, на стільки жорстко вони «рубали» динамівців. Друга жовта Чеберкові на Циганкові була б заслужена - він виривався на простір для удару. Те, що ВАР не переглядав моменти із рукою Попова та падінням Циганкова в воротарському майданчику дуже показовий. Очевидно, що судді не побачили там порушення. «Зорі» ж потрібно було замкнутися в захисті і відстоювати здобутий результат. Почекаємо, як вони зіграють із «Десною». Якщо говорити про нинішню ситуацію, то «Зоря» зовсім не вражає і всім своїм виглядом підтверджує проблеми в клубі.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100