Світовий футбол 15 Червня, 00:14 3691
Морозюк і Гармаш допомогли «Різеспору» сенсаційно здолати «Галатасарай» – кіпер стамбульців Муслера зазнав жахливої травми  | 19-27
​Справжньою сенсацією завершився матч 27-го туру турецької Суперліги між Різеспором із українцями в складі та стамбульським Галатасараєм.

Туреччина, Суперліга, 27-й тур

Різеспор – Галатасарай – 2:0

Голи: Шкода, 42, Торун, 53

Нереалізований пенальті: Шкода, 42

Господарі повели в рахунку під завісу першого тайму. На 42-й хвилині Мілан Шкода взявся пробити одинадцятиметровий і, хоч і не зумів його реалізувати, але опинився першим на добиванні та пробив Коджука з другої спроби.

А на старті другої половини гри Різеспор шокував Галатасарай ще одним голом. Це Тунай Торун скористався невдалими діями гостей в обороні й зумів із кількох метрів таки проштовхнути м'яч у сітку.

Гідної відповіді стамбульці до фінального свистка так і не змогли дати. Вочевидь, негативний вплив на матч Галатасарая мала жахлива травми основного кіпера Фернандо Муслери. На 24-й хвилині уругваєць зіткнувся зі Шкодою і покинув поле на ношах. Досвідченого воротаря госпіталізували та діагностували в нього подвійний перелом стопи.

До слова, за Різеспор увесь матч відіграв Микола Морозюк, а Денис Гармаш вийшов у старті й був замінений на 68-й хвилині. Андрій Борячук на полі так і не з'явився.

Завдяки несподіваній перемозі Різеспор зумів покинути зону вильоту. Тепер команда українців посідає 14-те місце й на 3 очки випереджає небезпечну зону. Галатасарай залишився 3-м, але може втратити цю сходинку після матчу Сівасспора.