Мирон Маркевич: «В мене зараз багато часу, то чому б не допомогти «Руху»?
Футбол України 1788 15 Червня, 17:29

​Сьогодні стало відомо про звільнення з «Руху» головного тренера Юрія Бакалова. Причиною стали сімейні обставини, пов’язані зі здоров’ям.

Пізніше в ЗМІ почали з’являтися новини про те, що львівський клуб нібито має очолити Мирон Маркевич. Відзначимо, що для Мирона Богдановича «Рух» - далеко не чужий клуб, адже тренував його свого часу його батько, вже, на жаль, покійний.

Роз’яснити ситуацію Footboom попросив самого Мирона Маркевича.

«Так сталися обставини в Юрія Бакалова, що він був змушений піти. «Рух» сьогодні має оголосити нового тренера, це – Іван Федик. Стосовно мене, то попросили допомогти, я й погодився стати консультантом. Конкретно моя допомога буде заключатися в тому, щоб десь щось підказати, порадити. Вільного часу в мене зараз багато, тим більш, збірна зараз не грає через те, що Євро-2020 перенесли на наступний рік.

«Рух» - не чужа мені команда, її тренував мій батько. Тому я погодився десь щось надати якусь допомогу. В нас хороші стосунки з Козловським, то чому б не допомогти?» - сказав Маркевич у розмові з кореспондентом нашого видання.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100