Дуелунд вивів «Динамо» у фінал Кубка України

Динамо Київ 17 Червня, 15:53 2661
Дуелунд вивів «Динамо» у фінал Кубка України | 19-27
Київське «Динамо» перемогло «Минай» з рахунком 2:0 в 1/2 фіналу Кубка України.

Кияни створили кілька хороших моментів на перших хвилинах зустрічі. Спочатку Де Пена отримав поперечний пас від Піварича й пробив з 18-ти метрів - Попович не без труднощів парирував. Потім він збив Вербіча при виході сам на сам, однак ще перед цим було зафіксовано офсайд.

Вже на 9-й хвилині матчу підопічні Михайличенка вийшли вперед. Дуелунд обігрався з Караваєвим перед штрафним, обійшов Маткобожика й пробив повз Поповича в дальній кут - 0:1.

«Минай» теж створював непогані моменти. Пиняшко пробив з 30-ти ментів по воротах «Динамо», однак трошки не вистачило. Згодом Нурієв відкрився на лівому краю штрафного, отримав передачу й потужно пробив - над поперечиною.

На 26-й хвилині Катерина Монзуль призначила пенальті після того, як голкіпер «Миная» збив Дуелунда. 11-метровий удар виконав Соль, спрямувавши м'яча повз ворота.

На 39-й хвилині гри «Динамо» накрило суперника на чужій половині поля й одразу забило. Андрієвський отримав м'яч перед штрафним і віддав проникний пас на Дуелунда, а той обійшов Поповича й пробив у порожні ворота - 0:2.

Команди пішли на перерву з перевагою киян у два м'ячі, хоча «біло-сині» мали чимало шансів зробити результат більш суттєвим.

Уже на перших хвилинах другого тайму Вербич забив у ворота «Минаю», але арбітр після тривалого перегляду VAR скасовала взяття воріт, фіксуючи суперечливе положення поза грою.

Олексій Михайличенко провів дві заміни: замість Соля вийшов Каргбо, Де Пену замінив Циганков.

Циганков прострілював з лінії штрафного в ближню дев'ятку, однак Попович парирував.

Героя матчу Дуелунда на 72-й хвилині замінив Шапаренко.

На 74-й хвилині Стасюк прострілював із лівого флангу і влучив у руку Караваєва, який стелився у підкаті. Монзуль порадилась із колегами з VAR та прийняла рішення не призначати пенальті.

«Динамо» оточило штрафний «Миная», однак до реальної загрозии воротам суперника справа не доходила. Останні 10 хвилин основного часу проходили за позиційною боротьбо, однак без гостроти.

Під завісу матчу «Минай» міг відквитати один м'яч, однак на 93-й хвилині Оринчак влучив у стійку.

1/2 фіналу Кубка України завершилася перемогою київського «Динамо» з рахунком 2:0.