Олександр Алієв: «В академії у Яковенка ні в кого проблем із зайвою вагою бути не могло. Було по п'ять тренувань в день»
Футбол України 1906 17 Червня, 20:52

Колишній футболіст київського «Динамо» Олександр Алієв розповів про те, як займався в динамівській академії Павла Яковенка, де зробив перші кроки у великому футболі.

«Завдяки Павлу Яковенку, я перебуваю зараз в Києві, де живу 20 років. А в п'ятнадцять років я потрапив до нього в академію. У день у нас було по п'ять тренувань! Щоб хтось був із зайвою вагою, такого взагалі не було - всі ходили худі, як тростиночка. Нас годували різними вітамінами, ставили крапельниці...

Розпорядок був такий: з 11 до 12 тренажерний зал. Причому не просто прийшов погойдатися, а на кожному тренажері ти працюєш. Потім ти йдеш на луг, який розташовувався за олімпійською базою в Конча-Заспі і робили вправи. За п'ятдесят разів стрибали «жабкою», «коліна до грудей». А потім стояли по шість чоловік і нас просто, вибачте, рвало.

Але я йому все одно вдячний за те, що пограв в «Динамо», «Локомотиві», «Анжі» ... - зазначив Алієв в ефірі авторського каналу «Кент» на Youtube.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100