Герой футбольного дня. Міккель Дуелунд

Динамо Київ 18 Червня, 16:09 2043
Герой футбольного дня. Міккель Дуелунд
​Міккель Дуелунд провів чудовий матч проти «Миная».

Окрім двох забитих м'ячів, данський півзахисник заробив пенальті, який «благодатно» змарнував Фран Соль, а на початку другого таймі міг до свого активу записати ще й результативну передачу, якби арбітри не вгледіли у Беньяміна Вербіча невеличкий офсайд.

Проте й суто двох голів і 72-х проведених на полі хвилин вистачило для того, аби заслужити звання одного з найцінніших гравців поєдинку. Герой? У цій локальній ситуації – безперечно, так. Однак якщо дивитися на київський етап кар'єри Мікеля Дуелунда глобально, то не все так однозначно.

Торік йому дошкуляли травми й цим можна пояснити рідкісні виходи на поле. Однак низька довіра тренерського штабу до данця нині дивує. Тим паче, що в основі грають гравці, які аж ніяк не сильніші за Мікеля за індивідуальним рівнем, а Олексій Михайличенко не втомлюється наголошувати на тому, що шанси отримуватимуть усі. Якщо не брати до уваги поєдинок проти «Миная», то Дуелунд зіграв у 2020-у році лише 168 хвилин: 65 – проти «Ворскли», 87 – проти «Колоса». В матчах же з «Дніпром-1», «Шахтарем» та «Олександрією» (двічі) отримував крихти.

Окремо треба звернути увагу на те, що після виходу з карантину данець майже не грає в чемпіонаті: вийшов на дві хвилини проти «Шахтаря» і на шість хвилин – проти «Олександрії». Це за умови, що на зимових підготовчих зборах Міккель грав багато і був одним з найліпших в обоймі «Динамо».

Життя Дуелунду ускладнює той нюанс, що на його улюбленій позиції освоївся один з лідерів і стрижневих футболістів «Динамо» Віталій Буяльський. Тому активність в кубковому поєдинку, в якому Міккель отримав шанс, легко пояснюється бажання довести тренерському штабу свою конкурентоспроможність. Показовим видався момент на 35-й хвилини, коли Дуелунд «обікрав» голкіпера «Миная» Поповича, але не скинув м'яча Солю, який перебував поруч і міг пробити одразу, не очікуючи, поки голкіпер поверне собі контроль над воротами. Дуелунд вирішив пробити сам і змарнував момент. Хоча була можливість віддати передачу ще й праворуч.

В другому таймі він більше грав у пас і залишив по собі ще приємніше враження. Однак це лише «Минай» – команда, яка не може виступати в площині «Динамо» гідним мірилом. Мікелю Дуелунду потрібно чіплятися за свої шанси в поєдинках з більш статусними суперниками. Хоча шансів таких після карантину від тренерського штабу мало, тому доводиться задовольнятися ролями другого плану.

Хоча гравець цей – з футбольним інтелектом і технікою. Такий ресурс здатен урізноманітнити дії «Динамо».