Кополовець: «Кубок України – відмазка для «Динамо»
Динамо Київ 2990 18 Червня, 22:39

Гравець і спортивний директор «Миная» Михайло Кополовець поділився враженнями від матчу закарпатського клубу з київським «Динамо» в півфіналі Кубка України (2:0).

«В чемпіонаті України «Динамо», можна сказати, програло боротьбу за перше місце. У чемпіонаті їм медалі вже не виграти, а Кубок - це якась відмазка. Зрозуміло, що їм треба було максимально викластися, тому недооцінки не було.

У першому таймі ми виснажилися, пара хлопців не потрапили в ритм матчу. Ми отримали швидкий гол. Те, чого я і боявся - отримати швидкий гол. Багато хлопців переживали, хвилювалися.

Момент з рукою Караваєва? Суддя не дивиться VAR. Незрозуміла ситуація, тому щось дивляться, а щось - ні. Це якась українська версія VAR. Чому вона не дивилася реально спірний момент? Як вона приймає рішення - дивитися VAR чи не дивитися?

Купа питань у мене до цієї системи і трактування епізодів. Не можу сказати, що вона катастрофічно якось судила. Ну є там деякі моменти. Знову ж, у Києва були моменти, у них було більше моментів.

Ми намагалися максимально створити всі умови, щоб «Динамо» було задоволене прийомом. У нас і стадіончик хороший, і оселилися вони в класному готелі «Камелот». Що від нас вимагалося, ми постаралися все зробити. Коли вони прилітали, теж дещо просили - машини, автобуси, мінівени, все, що їм треба, все їм забезпечили».
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100