Артем Шабанов: «Будемо додавати з кожною грою»

Джерело фото: ФК Динамо

Динамо Київ 1547 19 Червня, 17:04

Захисник «Динамо» Артем Шабанов після сьогоднішнього тренування розповів клубним ЗМІ про процес відновлення та підготовки команди до наступної зустрічі чемпіонату України проти «Колоса».

- Думаю, відновитися після кубкового матчу з «Минаєм» нам уже вдалося. Учора був вихідний: баня, масажі. Сьогодні футболісти, які брали участь у матчі в середу, грали в тенісбол, а ті, хто не виходив на поле, провели повноцінне тренування. Будемо продовжувати відновлення.

- Щільний графік матчів позначається на фізичних кондиціях команди?

- Ми зіграли мало спарингів, і форму довелося набирати вже під час чемпіонату. Але, думаю, будемо додавати з кожною грою. Вже набагато легше, ніж було в першому матчі. А що стосується графіка, то ігри зараз через тиждень, тільки кубковий поєдинок був посеред тижня, тому не можу сказати, що ми сильно втомилися.

- В останньому матчі була проведена істотна ротація - на поле вийшли сім нових гравців. Окрім того, дозволено проведення п'яти замін. Це допомагає?

- Так, п'ять замін допомагають освіжити гру - можна випустити гравців уперед, замінити травмованих. А ротацію зробили, думаю, щоб подивитися всіх хлопців, а також щоб гравці, які мали більше ігрової практики, відпочили, а інші отримали навантаження.

- VAR привертає до себе увагу як нова система, з якою працюють в Україні. Але складається враження, що судді часто зловживають цією системою...

- Напевно, арбітри хочуть перестрахуватися. Тому часто використовують VAR, щоб не припуститися помилки. Але це гальмує гру, буває, футболісти по 5-10 хвилин стоять і чекають, поки арбітр подивиться повтори та прийме рішення.

- Попереду матч із «Колосом», у якого невтішна серія з шести поразок. Що ти думаєш про майбутнє протистояння?

- На цьому не потрібно акцентувати увагу. «Колос» - хороша команда, яка потрапила до верхньої шістки та показує непоганий футбол. Вони мають ряд непоганих футболістів, добре зіграли з «Шахтарем». Потрібно налаштовуватися на будь-якого суперника, буде цікава гра.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100