Футбол України 21 Червня, 00:27 4053
Володимир Шаран: «У другому таймі переломили хід матчу, забили 2 голи, здивували «Шахтар» і ще одну людину» | 19-27
​Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував поразку від «Шахтаря» (2:3) в 27-му турі УПЛ.

«Вітаю «Шахтар» з чемпіонством. Радий першим привітати Каштру з дебютним чемпіонством в Україні. Хотілося б, щоб і не з останнім.

Гра вийшла важка для «Шахтаря», адже ми серйозно налаштовувалися і готувалися. У нас немає такої майстерності, як у гравців «Шахтаря», ми це компенсуємо фізичними кондиціями, але зараз і їх немає із зрозумілих причин. Намагалися грати позиційно, глибоко і сподівалися на контратаки.

У другому таймі переломили хід матчу, забили 2 голи, здивували «Шахтар» і ще одну людину. Не думаю, що треба говорити кого (ймовірно, мова про арбітра - прим.). Таким командам, як «Шахтар» не треба допомагати. Вони і так найсильніші в нашій лізі. Перший пенальті в наші ворота - смішно. На повторах все видно - Мораєс картинно впав, молодець. Зовсім непотрібний гол, але він не зломив нас. Був упевнений, що нас не зламають. Знаю хлопців не перший рік, у них є характер», - сказав Шаран у коментарі ТК «Футбол».