Футбол України 21 Червня, 22:08 2879
Мирослав Ступар угледів фол в епізоді матчу «Шахтар» - «Олександрія» за участю Мораеса і Шендрика | 19-27
Ще трохи про суперечливий пенальті в ворота «Олександрії».

Ексклюзивно для UA-Футбол Сергій Шебек прокоментував суддівство Ігоря Пасхала в матчі 27-го туру УПЛ «Шахтар» - «Олександрія», відзначивши дві помилки арбітра в полі з призначенням одинадцятиметрових. Нині свою думку висловив Мирослав Ступар, зауваживши, що в епізоді на 13-й хвилині не все так однозначно.

Мирослав Ступар угледів фол в епізоді матчу Шахтар - Олександрія за участю Мораеса і Шендрика - изображение 1

Мораєс і Шендрік бігли паралельним курсом, але нападник «гірників» випереджав опонента з претензіями виходу один на один. Тож Шендрік намагався зупинити опонента, хоча фолу ногами з боку гравця «Олександрії» не було. Однак Мирослав Іванович просить звернути увагу на рух рукою захисника «Олександрії» – він смикнув нападника «гірників» за плече і той, втративши координацію рухів, і завалився на газон. Це не симуляція, а порушення правил. Інша річ, що відбулося воно до лінії штрафної площі. Тому це повинен був бути штрафний удар і мінімум жовта карточка для Шендріка. А, можливо, навіть й червона.

епізоді другого тайму, коли Пасхал призначив пенальті у ворота «Шахтаря» за влучання м'яча в руку Матвієнка, який зрикошетив від тулуба цього ж гравця – однозначна помилка. Таке рішення суперечить тексту правил. Додамо, що донеччани перемогли 3:2 й стали чемпіонами України сезону 2019/20.