​Експерт: «Друге місце і перемога в Кубку України дадуть Михайличенку шанси зберегти своє місце після закінчення сезону»
Футбол України 1641 22 Червня, 15:36

Футбольний експерт Михайло Метревелі в ефірі каналу «Футбол» відзначив, що Олексій Михайличенко може зберегти крісло головного тренера у зв'язку із завоюванням КУ та срібла в УПЛ.

- Друге місце і перемога в Кубку України дадуть Михайличенку шанси зберегти своє місце після закінчення сезону.

По-перше, президент не ставить завдання перед тренерами будь-якими шляхами виграти чемпіонат в наступному сезоні. Він розуміє, що для нього це проблемно, але конкурувати неможливо з таким бюджетом. 90% успіху - це бюджет, 10% — це головний тренер. Суркіс правильно визначає завдання, що головне — розвивати молодих футболістів. Щоб вони потім приносили дохід клубу, щоб можна було поповнити бюджет клубу.

На мій погляд, KPI головного тренера «Динамо» - це друге місце, якщо судити по бюджету. Не будемо говорити, який відрив. Якщо у «Динамо» 30 мільйонів бюджет, то у решти — 5-6. Тут теж великий розрив. Тут є проблеми у «Динамо»: маючи 30-мільйонний бюджет, команда насилу бореться за друге місце. Так не повинно бути. Має бути 10-12 очок відриву від третього місця. Потенціал команди дуже високий — але щось не виходить, - сказав Метревелі.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100