Дві думки після матчу «Динамо» - «Колос»
Динамо Київ 3043 23 Червня, 09:21

«Динамо» дотиснуло «Колос» (2:1) у 27 турі чемпіонату України.

Колос грав краще і міг перемагати – Антюх другий матч поспіль пробачив гранда

Гравці Динамо все сказали своїм похмурим мовчанням після зустрічі. Не радів практично ніхто. Усі розуміли, що тепер їх чекає гірше ставлення, ніж було б після поразки. Буяльський підсумував коротким спічем з основним лейтмотивом: «Так грати не можна». Віталій, до слова, був далеко не найгіршим. Провалилися інші. Вся київська оборона, яка дозволяла Колосу стільки свободи, скільки навіть в Шахтаря не було. Знітився у силовому футболі Шепелєв, але хоч не привозив проти суперника в більшості, як Кадірі, який вкотре вийшов невідомо з якою метою.

В атаці не було видно різниці між Цітаішвілі та Циганковим. І це в поганому сенсі. Практично нічим, крім випрошування пенальті, не запам'ятався Вербіч. Були у словенця моменти, але переважно після дитячих помилок гостей. Нічого не внесли заміни – Дуелунд і Де Пена так само загубилися в нетрях редутів команди Костишина. Програвав дуелі гренадерам Русин, хоч як не старався. Для такої гри більше підійшов би Соль, але у Франа що не матч – то фіаско. Хоча тому ж Кадірі з такими ж «феєричними» виступами нові шанси дають стабільно...

Андрієвський був чи не найгострішим – виконував і чорнову роботу, і видавав цікаві паси наліво та направо. Його чомусь зняли одним з перших. Невже так втомився? Колос же сподобався більше у всьому – від тренерської роботи і продуманих дій в атаці до налаштування на гру та командного духу. Гра гостей дещо нагадувала Динамо після 60-ї хвилини проти Зорі. Ковалівка вміло ловила Київ на контрах, використовувала зони, змушувала помилятися. Заслужила щонайменше на нічию. А якби не героїчний Бущан, бути б перемозі. Ну, і Антюх, шкода хлопця – запоров вихід сам на сам з Шахтарем і сьогодні також програв дуель після виходу на заміну.

Сергій Бойко наступний після Балакіна? З таким ВАР'ятством залишимось без суддів

Гра перетворилася у цирк, пародію, сюрреалістичну трагікомедію імені одного актора. Усі забудуть гарну та самовіддану гру Колоса. Зате будуть обговорювати суддівство Бойка. Це коли Вербіч сам говорить, що пенальті не було, а людина в чорному вирішує постояти хвилин 5, слухаючи підказки, після чого ще майже стільки ж часу проводить біля монітору, шукаючи порушення. Найсмішніше, що такі результат – не по Колосу удар. Для команди Костишина, цинічно кажучи, поразка нічого не змінює, крім неймовірно гіркого присмаку несправедливості.

Таке суддівство і всі ці пенальті після легкого повіву вітру – удар по іміджу та майбутньому Динамо, якому в Європі настільки сприяти не будуть. Навіть на Цітаішвілі в першому таймі був більший пенальті. Там жовта за симуляцію, тут 11-метровий, чи є вона – логіка в нашому футболі? Якісь вигадані фоли (ну, скільки можна постійно свистіти і зривати гру!) і надумані жовті, які потім легко перетворюються у червоні. Так, гравці Колоса може, і грають у занадто контактний футбол, і тонкі приводи суддям керувати грою дають. Однак чому в їхні ворота такі пенальті ставлять пачками, а у протилежні – вкрай рідко.

Давайте тоді в кожній грі тепер за смикання футболок призначати 5-10 пенальті, ото буде видовище! Деякі жорсткого стилю гри динамівці такій інтерпретації правил самі раді не будуть. Кажуть, Балакіна надовго відсторонили за всі ці ігри з (не)переглядом VAR і унікальним трактуванням окремих моментів. Сьогодні ціла бригада помічників і особисто головний рефері не впоралися разом, затьмаривши всіх і вся. Такими темпами незабаром судитиме один Романов? З приходом відеоповторів замість об'єктивного арбітражу ми отримали справжні ВАР'яти шоу, яким би Притула позаздрив. Тільки від цього божевілля зовсім не смішно.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100