Суддівський аналіз матчу «Динамо» – «Колос» від екс-арбітра УЄФА

Динамо Київ 23 Червня, 09:27 5085
Суддівський аналіз матчу «Динамо» – «Колос» від екс-арбітра УЄФА | 19-27
У матчі 27-го туру Favbet Ліги «Динамо» на НСК «Олімпійський» у важкому поєдинку здолало пристоличний «Колос» – 2:1.

Суддівський експерт Мирослав Ступар зауважив, що в цьому матчі VAR шкодив суддівству. Спершу Бойко призначив пенальті за гру рукою Попова в штрафному майданчику, потім – за падіння Ільїна в боротьбі з Миколенком / де Пеною, також слушно вилучив Кирила Петрова. І жодного разу не дивився відеоповтор. Все прекрасно. А коли підійшов до монітора – тут же прийняв неправильне рішення. В першому таймі падіння Цитаїшвілі в штрафному майданчику «Колоса», за яке «динамівець» отримав попередження за симуляцію, більше тягнуло на пенальті, аніж в епізоді Євремов - де Пена.

Щоправда, один вердикт Бойка система VAR все ж слушно скоригувала. Це коли арбітр в полі скасував першочергове рішення призначити пенальті через падіння Вербича в боротьбі з Гавришем. Однак Сергій Бойко розбирався в цьому епізоді понад п'ять хвилин – це відбиття всіх найбільших страхів, пов'язаних з запровадженням відеоповторів у футболі. І воно тут, у нас, в Україні.