Артем Фаворов: «Сподіваюся, ми знайдемо та вірно використаємо слабкі місця «Динамо»
Футбол України 1836 25 Червня, 17:42

​Після не надто вдалого матчу із «Зорею» капітан «Десни» Денис Фаворов відверто оцінив власну гру, та розповів про підготовку до двобою з «Динамо».

– Ви стали автором рекорду УПЛ: Ваш пенальті, який Ви забили на 90+8 хвилині матчу з «Зорею», став найпізнішим в історії Прем’єр-Лігі. Що для Вас значить цей рекорд?

– Нічого. Навіть не чув про це.

– Як оцінюєте свою гру та гру команди у матчу з «Зорею»? Що не вийшло?

– Це один з найгірших моїх матчів в сезоні. Відверто кажучи, припустився помилки (в епізоді з першим голом луганчан, – прим.). Щодо гри команди, думаю, було помітно, що нам не вдався перший тайм, та й другий… Суперник нас повністю переграв. Буде теорія, все розберемо й будемо рухатися далі. Уся боротьба ще попереду.

– Тепер відрив «Динамо» від «Десни» складає шість очок. Чи реально наздогнати киян, чи вони вже занадто далеко?

– Нам не варто дивитися на «Динамо» (Київ) чи ще на когось. В нас є 5 матчів, які нам просто потрібно провести якомога краще.

– В останніх матчах «Динамо» часто критикують за гру, проте команда досягає перемог. Чи вже знаєте слабкі місця киян?

– «Динамо» є «Динамо» – це гранд. Проте слабкі місця є у всіх команд, й, сподіваюся, ми їх знайдемо та вірно використаємо.

– Багато хто відзначав, що «Десна» у матчі з «Олександрією» й «Десна» проти «Зорі» – це ніби дві різні команди. Тож 28 червня, у матчі з «Динамо», на яку «Десну» чекати уболівальникам?

– Не знаю… начебто футболісти були ті ж самі, у тих же футболках. Не бачив, щоб виходив хтось інший… Гра на гру не припадає. В Олександрії багато чого вдавалося, у матчі з «Зорею» – майже нічого. Внесемо корегування й будемо намагатися досягти максимуму.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100