Максимов навів аргументи, чому «Динамо» варто остерігатися «Ворскли» у фіналі Кубка України

Футбол України 25 Червня, 22:48 2250
Максимов навів аргументи, чому «Динамо» варто остерігатися «Ворскли» у фіналі Кубка України
Головний тренер «Ворскли» Юрій Максимов прокоментував вихід своєї команди у фінал Кубка України, де полтавчани зіграють проти «Динамо».
«На початку червня нам уже довелося зустрічатися з Маріуполем у календарному матчі чемпіонату. Тоді все закінчилося нічиєю, і було відчуття, що й кубковий поєдинок також пройде на зустрічних курсах, і кожному із суперників важко буде схилити шальки терезів на свій бік. Ось чому при підготовці до матчу з азовцями ми наполегливо тренували пенальті.

Я вже зазначав, що ми останнім часом ретельно шліфували пробиття пенальті. Я звернув увагу на те, як упевнено Ісенко вигравав свої дуелі. Тому перед поєдинком сказав йому, що якщо 120 хвилин не визначать переможця, то він виходить на заміну й відбиває два удари. Як бачите, я майже вгадав… Хоча, повторюся, добре себе проявила вся команда.

Знаєте, у кубкового турніру свої закони. От і два роки тому, коли очолювана мною Кешла з’ясовувала стосунки у фіналі Кубку Азербайджану з Габалою, вище розцінювалися шанси підопічних українського фахівця Романа Григорчука, але трофей дістався саме моїм хлопцям. Зрештою, і коли у 2009 році Ворскла грала у фіналі з Шахтарем, більшість віддавала перевагу «гірникам», проте Кубок поїхав до Полтави. Відчуваю, що 8 липня також буде дуже цікаве протистояння», – цитує Максимова офіційний сайт УАФ.