В УАФ заговорили про провали суддів. Є прізвища
Футбол України 257 27 Червня, 15:18

​Перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов назвав прізвища кількох арбітрів, які припустилися помилок у нещодавніх матчах. Протасова цитує прес-служба УАФ:

Зазначу, що Комітет арбітрів УАФ — незалежна структура. У комітету та його керівника Лучано Лучі є повна підтримка з боку керівництва УАФ. Ніхто не втручається в їхні кадрові питання, питання ротації арбітрів та їхнього покарання. Водночас, викликає певне занепокоєння регулярне згадування окремих арбітрів у контексті неякісного арбітражу матчів чемпіонату. Яскравий приклад — Микола Балакін, який нещодавно знову припустився грубих помилок після тривалого відсторонення за схожі дії.

На жаль, незрозумілі, прикрі суддівські помилки є не тільки в матчах УПЛ, а й у матчах щойно поновленої Першої ліги. У першому ж турі після поновлення поєдинків у Першій лізі ми маємо великі претензії однієї з команд до якості арбітражу. Зокрема, це стосується роботи Ярослава Козика в матчі Чорноморець — Волинь. Нагадаю, цей досвідчений арбітр уже був раніше відсторонений від арбітражу в матчах УПЛ за грубі помилки. Але, схоже, висновки зроблені не були.

Судячи з наявних відеоповторів та попереднього аналізу, уже зараз можна говорити, що арбітраж у цьому матчі не відповідав його рівню, а головний рефері ухвалив низку дуже суперечливих рішень.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100