Динамо Київ 28 Червня, 21:58 4475
Флеш-коментар Михайличенка: «У суддівській роздягальні радості було не менше, ніж в роздягальні «Десни» | 19-27
​Головний тренер «Динамо» Олексій Михайличенко в ефірі «Профутбол» розповів про незрозумілу поведінку суддів після матчу з «Десною».
«Після голу подумали, що так далі буде весь час. Тому перший тайм вийшов дуже поганим. Було дуже багато втрат, багато програних єдиноборств. І найголовніше - ми перестали грати в те, що хотіли. Було дуже багато довгих передач.

Так, у нас відбулися зміни в складі. Не зміг вийти з перших хвилин Сидорчук, отримали травми Миколенко і Попов. Напевно, це в якійсь мірі відіграло свою роль. Але я вважаю, хто б не виходив, вони повинні були виконувати те, що заплановано. І команда повинна була виглядати цілісно.

Другий тайм був зовсім іншим. Знали, що «Десна» буде захищатися великою кількістю гравців і розраховувати на контратаки. Все так і було. У «Десни» було кілька можливостей для контргри.

Ми, на жаль, навіть зрівнявши рахунок, не змогли втримати і цей результат. Пропускати з двох стандартів в такій грі - це дуже багато. Хлопці кажуть, що була гра рукою перед призначенням кутового...

За суддів я нічого не хочу говорити. Єдине, я трошки не зрозумів. Приходив повз суддівську роздягальню після гри. Там радості і овацій було не менше, ніж в роздягальні «Десни». Ось для мене це питання», - сказав Михайличенко.