Світовий футбол 28 Червня, 22:47 2893
«Ов'єдо» скандально програв аутсайдеру Сегунди – Лунін перервав свою успішну серію | 19-27
«Ов'єдо» поступився Нумансії (0:1) у 36 турі Сегунди.

Іспанія. Сегунда, 36-й тур

Нумансія – Ов'єдо – 1:0

Гол: Іхініо, 23

Вилучення: Барсенас (Ов'єдо), 62

Матч Нумансія – Ов'єдо стартував о 20:30. проти абсолютно найгіршої команди другого дивізіону чемпіонату Іспанії, якщо брати попередні 10 турів – суперники українця набрали лише 2 очки з 30 можливих, програли вже 7 матчів поспіль, а безвиграшна серія дійшла до 11. Утім, Нумансія перервала серію невдач якраз на команді українця.

Ов’єдо приголомшив господарів двома небезпечними пострілами здалеку. Родрі непогано пробивав вже на 30-й секунді – трохи вище воріт. Натомість елегантний обвідний удар Бальде з лівого краю штрафного завершився ефектним сейвом Дані Барріо. Голкіпер Нумансії витягнув сферу з дальньої дев’ятки. Господарі також не відсиджувались в обороні та могли забивати на 10-й хвилині. Матеу та Ескассі дивом не замкнули передачу Соли з лінії воротарського. На допомогу Луніну прийшов захисник, який прийняв удар на себе.

Курро наважився на авантюрний удар зі штрафного практично від кутового прапорця – над поперечкою. Утім, Андрію таки довелось виймати м’яча із сітки власних воріт на 23-й. Матеу прорвався лівим флангом, ідеально точно подав на голову Іхініо, а той пробив у дальній кут, без шансів для українського кіпера. Лунін перериває суху серію з двох матчів і несамовито кричить на оборонців астурійської команди, які залишили без опіки бомбардира Нумансії – це його 9-й гол в чемпіонаті.

Перші 45 хвилин завершились дальньою гарматою “астурійського Ківу” Луїсмі – голкіпер Нумансії впевнено парирує. Лунін та Ко покидали поле з сумними обличчями, у них геть не клеївся комбінаційний футбол. Після перерви картина не змінилась: господарі грали по рахунку, а гості – безуспішно намагались продертися хоча б до карного.

Жалюгідне видовище, схоже, набридло Барсенасу. Хавбек Ов'єдо влаштував греко-римську боротьбу з Калеро, вдарив суперника ногою в живіт і отримав пряму червону. Абітр вилучив панамця після підказки відеосистента, а «синім» довелось грати в меншості майже півгодини основного часу. Лунін невпевнено зіграв на виході – пронесло, на дальній стійці ніхто не замкнув. Наш чемпіон світу (U-21) реабілітувався вже через хвилину – відреагував на потужний постріл у лівий від себе кут.

Господарі легко довели справу до перемоги. Ов'єдо не створив жодного вартісного моменту після вилучення і справедливо повернувся до зони вильоту – 19 місце та 41 очок. Нумансія обійшла атстурійців за додатковими показниками.