«Карпати» цього тижня знімуться з чемпіонату

Футбол України 29 Червня, 10:37 2712
«Карпати» цього тижня знімуться з чемпіонату
Ведучий «ТаТоТаке» Сергій Болотніков в ефірі нового випуску розповів про ситуацію в «Карпатах».
«За моєю інформацією, «Карпати» цього тижня знімуться з чемпіонату. На 90% імовірність, що такий сценарій буде. Ще залишається якийсь шанс, але я його не бачу.

Чому це станеться. У клубу 5 млн доларів боргів. Йому не дають ліцензію на наступний сезон. Дедлайн ліцензування - завтра, вівторок. Де дістати 5 млн - невідомо.

Усі ці три тижні Смалійчук перебуває в Україні і намагається зустрітися з Коломойським, щоби обговорити майбутню стратегію клубу. Він хотів, я так розумію, щоби Коломойський погасив 50% цих боргів. Ще 50 він би взяв на себе і продовжив би фінансувати на 50% клуб. Або ж, якщо Коломойський відмовляється, кажуть, Смалійчук був готовий викупити у нього в розстрочку частину, яка коштує 25 млн доларів. Принаймні, він хотів говорити про це з Коломойським. Коломойський весь цей час «морозиться». Смалійчук з ним так і не зустрівся за ці три тижні.

Тому Смалійчук вимушений йти на такий крок. Кажуть, що «Карпати» будуть заново створюватися, буде новий клуб, який, можливо, почне не з аматорів, а з другої чи першої ліги», - сказав Болотніков.