Стіна! Андрій Лунін веде «Ов’єдо» до чергової перемоги

Світовий футбол 1 Липня, 23:19 3917
Стіна! Андрій Лунін веде «Ов’єдо» до чергової перемоги | 19-27
У 37-му турі Сегунди «Ов’єдо» впевнено переграло «Мірандес» у себе вдома. Андрій Лунін відстояв цей матч на нуль.

Традиційно у стартовому складі господарів поля вийшов український голкіпер.

Вже на початку поєдинку Андрій Лунін був змушений вступати в гру. Півзахисник Ов’єдо Сангаї помилився при передачі назад. Гравець Мірандеса Рей перехопив цей пас, обвів захисника і пробив із-за меж штрафного майданчику. М’яч, після пострілу півзахисника гостей, полетів у ближню дев’ятку, але Лунін впевнено відбив цей удар. Більше українцю не доводилося рятувати команду в першому таймі.

Наприкінці першої половини зустрічі, Ов’єдо заробив право пробивати 11-метровий удар: Пенья насупив на ногу Ібраїму Бальде. До удару підійшов Ортуньйо і потужним ударом в лівий кут воріт прошив голкіпера гостей Лімонеса – 1:0.

Вдруге Луніну довелося рятувати Ов’єдо вже на початку другого тайму. Лоренцо Крісетіг завдав потужного удару з дальньої дистанції в кут воріт з-під ноги захисника. Але український голкіпер встиг зреагувати і перевів м’яч на кутовий.

Неприємний інцидент стався на 65-й хвилині матчу: Лімонес та Бальде сильно зіштовхнулися головами. Після цього моменту їх обох замінили, а голкіпера гостей на ношах винесли з поля.

Вже наприкінці матчу український голкіпер отримав жовту карту за те, що довго вводив м’яч у гру. На останній доданій до основного часу хвилині виник небезпечний момент у штрафному майданчику Ов’єдо: Муньйос пробивав майже з лінії воротарської зони, але в цей вечір Лунін був на висоті і зміг парирувати цей удар.

Таким чином, це вже п’ятий сухий матч для Луніна за Ов’єдо!

Після цієї перемоги команда українця набирає 44 пункти і займає 17-ту сходинку. Однак, його може потіснити Альбасете Романа Зозулі, яке має на 1 бал менше і свій матч зіграє завтра з Алькорконом.