Буяльський – кращий гравець місяця чемпіонату України
Динамо Київ 2164 3 Липня, 17:27

Українська Прем'єр Ліга на своєму офіційному сайті оголосила результати голосування у двох номінаціях - найкращий гравець в УПЛ за підсумками місяця і найкращий тренер в УПЛ за підсумками місяця.

У номінації на титул найкращого гравця брали участь вісім претендентів, серед яких двоє динамівців. Це переможці номінації «Найкращий гравець туру» (у травні-червні: 24 тур - Марлос («Шахтар»), 25-й тур - Віталій Миколенко («Динамо»), 26-й тур - Олександр Філіппов («Десна»), 27-й тур - Тете («Шахтар»), 28-й тур - Андрій Гітченко («Десна»), а також футболісти, які на думку експертної ради відзначалися стабільністю протягом липневих турів і заслужили право взяти участь у голосуванні: Віталій Буяльський («Динамо»), Владислав Кочергін («Зоря»), Денис Фаворов («Десна»).

В опитуванні на звання «Найкращий тренер за підсумками місяця» брали участь чотири номінанти. Це переможці номінації «Найкращий тренер туру» (у травні-червні: 24 тур - Луїш Каштру («Шахтар»), 25-й тур - Олексій Михайличенко («Динамо»), 26-й тур - Олександр Рябоконь («Десна»), 27-й тур - Віктор Скрипник («Зоря»), 28-й тур - Олександр Рябоконь («Десна»).

Результати вибору вболівальників такий:

Найкращий футболіст:

Віталій Буяльський - 29% голосів,

Владислав Кочергін - 21%,

Марлос - 19%,

Олександр Філіппов - 14%,

Тете - 8%,

Андрій Гітченко - 4%,

Віталій Миколенко - 3%,

Денис Фаворов - 2%.

Найкращий наставник:

Олександр Рябоконь - 35% голосів,

Віктор Скрипник - 31%,

Луїш Каштру - 27%,

Олексій Михайличенко - 7%.

Тож у голосуванні на звання найкращого гравця місяця Favbet Ліги переміг півзахисник «біло-синіх» Віталій Буяльський!

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100