«Динамо» мінімально поступається «Шахтарю»

Динамо Київ 4 Липня, 21:27 1545
«Динамо» мінімально поступається «Шахтарю» | 19-27
Київське «Динамо» зазнає чергової поразки в чемпіонаті України.

Гру прийняв Київ, стадіон НСК Олімпійський. Киянам потрібно було вперше в сезоні УПЛ брати очки в чемпіона України, адже на п'яти вже наступали Зоря та Десна. У команди Каштру своя мотивація – відібрати в динамівців історичний рекорд Лобановського з плюс 18 за підсумками золотого сезону. До звітної зустрічі «гірники» випереджали підопічних Михайличенка на 17 балів.

Жахливий пас назад від Додо на перших хвилинах. Цітаішвілі, який замінив раптово травмованого Циганкова, підхопив, але занадто довго підлаштовував під робочу ліву, втративши нагоду покарати суперника з меж штрафного. Патрік пробивав гострий стандарт, Бойко парирував перед собою, а далі фол в атаці Шахтаря. Додо втратили на правому фланзі після передачі Патріка. Пас під удар, Коноплянка дав вище. Знову втрачає супершанс чемпіон світу U-20. Цітаішвілі кепсько прийняв м'яч і замість удару з абсолютно вільної позиції навісив в офсайд.

Антоніо класно вибігав і розганяв контру, однак Мораєс врізався в Маркоса, тож не вийшло удару метрів з 10. Дуель дебютантів. Блискучий перший пас Вітао нейтралізував підкатом проти Патріка Сирота у своєму штрафному. Багато п'яточок. Мораєс і Болбат у гостей, Шапаренко у киян. Якось не дуже вдало було, а ось Антоніо таким же чином започаткував гольову атаку. Взяття воріт імені Степаненка. Перехопив Тарас у Сидорчука перед штрафним Динамо, підправив удар Болбата в стійку і добив уже в порожні.

Класний за задумом пас Кадірі на хід Русину. Назарія випередив Трубін, та ще й офсайд. Коноплянка легесенько пробиває повз Бойка. Антоніо, Соломон, Євген – полускали, як горішки. Середня лінія і захист не існують сьогодні в Динамо, майже пішки проходить Шахтар ці редути суперника. Патрік пробивав з-за меж карного – Бойко ледь впорався. Повне фіаско команди Михайличенка в перші 45 хвилин: за ударами (1:8) і влучаннями (0:4). Крута зв'язка Додо з Антоніо. Швидкість фулбека і пас півзахисника, тільки Сирота встиг вибити на кутовий. VAR запідозрив гру рукою в Кадірі, який стелився у підкаті, але ні, без пенальті.

Де Пена замінив Русина в перерві. Читався вихід Карлоса. Однак форвард тут до чого, якщо до Назарія м'яч і не думав долітати? Тут постав кожного, буде без шансів. Динамо забило з першої ж небезпечної атаки. Цітаішвілі подав, Степаненко проґавив Шапаренка – Трубін відбив удар головою, але Вербіч без перешкод добив. Цітаішвілі обігрався із Сидорчуком і пробив зовсім поруч зі стійкою. Темп матчу просто жахає, гірше за товариський. Оце так дебют від 20-річного Сироти! Закидання за спини захисникам, забіг Де Пени з провалом від Вітао. Карлос красиво перекидає Трубіна, вчергове підтверджуючи свій клас у ролі суперджокера.

Тайсон стоячи у розріз віддає на Патріка. Кендзьора і Сидорчук просто бояться підійти до нього, Кадірі ж банально втрачає гравця у своїй зоні. Алан без проблем розібрався з Бойком. Караваєв, який замінив Цітаішвілі, прибрав Сіпріано і пробив дуже невлучно з вигідної позиції. Каргбо замінив Буяльського на останні 6 хвилин. Заміна для галочки? Караваєв непогано накинув, а Каргбо з повітря пробив... ніяк. Шахтар напіврезервним складом без мотивації удвічі перебив Динамо за влучаннями у площину воріт (6:3), про що тут ще говорити. Патрік фінтом познущався над Шапаренком, Піваріч помстився грубим стрибком у ноги. Пряма червона віце-чемпіону світу.