Флеш-коментар Олексія Михайличенка
Динамо Київ 4118 4 Липня, 22:10

Вашій увазі флеш-коментар головного тренера «Динамо» після поразки у матчі проти «Шахтаря» (2:3).

- Чого не вистачило, щоб набрати хоч одне очко?

- Ми грали на перемогу, знаємо ціну кожного балу у цьому матчі. У першому таймі були трохи закриті. Ми повністю програли перший тайм. Були помилки, які призвели до пропущених м'ячів, особливо у першому голі. У другій половині зіграли так, як можуть, так як повинні грати. Але забули трохи про захист через велике бажання перемогти. Ми ускладнили собі ситуацію у боротьбі за друге місце. Все, як і раніше залежить від нас. Зараз ми переключились на Кубок. Немає часу переживати якісь емоції. Це перемоги, чи поразки, немає значення. Треба йти далі і готуватись до Кубку.

- Справедливий кінцевий результат?

- Я скажу, що не справедливий, «Шахтар» скаже, що справедливий. Ми хотіли перемогти і все для цього робили. Президент команди нас підтримав і сказав рухатись далі. Залишилось три матчі в чемпіонаті, які нам обов'язково треба вигравати.

- Як будете розвантажувати команду після двох поразок перед Кубком?

- У нас була група травмованих футболістів. Друга група пропускала через перебір карточок.

Нам треба буде збалансувати склад. Особливо психологічний стан. Бажання перемагати у кожній грі є, але це треба реалізовувати.

- Що скажете про дебют Сироти?

- Він молодець, зіграв так, як треба. Помітно, що хвилювався. Ще не повністю є зіграність. Тим більше, такої лінії захисту у нас не було в жодному офіційному матчі. Якщо він буде далі працювати, у нього багато, що вийде.


Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100